Pradinis / Grožis ir mada / Kokie kriterijai gali padėti išsirinkti šortus?

Kokie kriterijai gali padėti išsirinkti šortus?

Dažniausiai šortai yra dėvimi šiltuoju metų laiku, tačiau, esant geram šildymui, galima juos dėvėti namuose ir žiemą. Šortai laikomi vienais iš sudėtingiausių drabužių, nes juos ganėtinai sunku išsirinkti – jeigu tinkami per šlaunis, tuomet laisvi per juosmenį, o jei tinkami per juosmenį, tuomet laisvi per šlaunis. Norint bent šiek tiek palengvinti pasirinkimą, reikėtų atkreipti dėmesį į keletą aspektų.

Šortų modeliai

Nors ir anksčiau šortai moterims būdavo kelių modelių, šiuolaikinėje madoje jų yra kur kas daugiau ir jie pritaikyti įvairioms kūno formoms:

  • Mom fit šortai. Šių šortų juosmuo prasideda ties bamba, o apačia būna laisvesnė. Dažniausiai šio tipo šortai siuvami iš standaus audinio, todėl jie gali išlyginti šiek tiek atsikišusį pilvuką. Mom fit šortai turi būti laisvesni ir neaptempti kojų. Šie šortai labiausiai tinka toms, kurios turi smėlio laikrodžio figūrą arba siekia sukurti šios figūros siluetą. Mom fit šortai tinka ir obuolio formos figūrai, nes ši gali didžiuotis grakščiomis kojomis, o standus audinys paslėps atsikišusį pilvuką. Šie šortai tinka tiek žemiems, tiek aukštiems žmonėms.

  • Regular šortai. Šie šortai būna tiesaus kirpimo, todėl puikiai tinka apvalesnių formų žmonėms. Ypač tinka tiems, kurie turi ryškesnius sėdmenis arba papildomų „sluoksnių“ po papilve.

  • Slim fit šortai. Šis šortų tipas tinka tiek liesesnių, tiek apvalesnių formų žmonėms. Šie šortai yra ganėtinai aptempti, tačiau laisvesni, lyginant su skinny.

  • Skinny šortai. Šie šortai yra vieni populiariausių (kaip ir džinsai). Skinny šortai yra labai aptempti, siauro kirpimo, juos galima priderinti įvairių figūrų žmonėms.

  • Push up šortai. Šių šortų privalumas yra toks, kad specialiomis siūlėmis yra pakeliami sėdmenys. Šie šortai tinkamiausi tiems, kurie nori pabrėžti savo figūrą bei apatinę kūno dalį.

Šortų juosmuo

Kaip ir renkantis džinsus, taip ir renkantis šortus yra labai svarbus ne tik jų modelis, bet ir juosmuo. Liemens ir šortų modelių suderinamumas suteiks papildomo patogumo ir pabrėš turimus kūno privalumus.

  • Žemo liemens šortai tinka tiems žmonėms, kurių vidurinė kūno dalis yra trumpesnė. Taip yra sudaroma aukštesnio liemens iliuzija.

  • Vidutinio liemens šortai tinka tiems žmonėms, kurie mėgsta neutralumą, todėl iš esmės yra tinkami visiems.

  • Aukšto liemens šortai tinka tiems žmonėms, kurie vizualiai nori prailginti kojas bei išryškinti savo figūros privalumus.

  • Labai aukšto liemens šortai tinka tiems žmonėms, kurie turi pilnesnę vidurinę kūno dalį. Šie šortai padės paslėpti pilvuką ir vizualiai prailginti kojas.

Šortai pagal figūros tipą

Jeigu pagal pateiktus punktus yra sunku išsirinkti šortus, tuomet reikia išsiaiškinti figūros tipą ir pagal jį pasirinkti tinkamą drabužį.

Kriaušės tipo figūra. Ši figūra pasižymi lieknu liemeniu, todėl puikiai galima priderinti šortus paaukštintu juosmeniu. Šortai turėtų priminti vidutinio ilgio sijoną – būti aukštesniu juosmeniu ir į apačią platėti. Jeigu norite pabrėžti savo liemenį, tuomet susikiškite palaidinę į šortų vidų.

Jeigu pečiai ir klubai yra siauri. Šiam figūros tipui labiausiai tinka aptempti siaurėjantys arba platėjantys šortai. Atidengdami kuo daugiau odos, vizualiai sukursite ilgesnių kojų vaizdą, todėl rekomenduojama rinktis 7–12 cm šortus.

Jeigu pečiai yra platūs. Norint pabrėžti apatinę kūno dalį, puikiai tinka šviesių spalvų arba garinto audinio šortai.

Obuolio tipo figūrai labiausiai tinka vidutinio liemens platėjantys arba tiesaus kirpimo šortai. Jeigu norite pasirinkti aptemptus šortus, tuomet reikėtų pasirinkti laisvesnę palaidinę. Puikiai tinka ir džinsiniai šortai.

Daug įvairių šortų moterims galima rasti internetu, neišėjus iš namų. Apsipirkinėjimas internetu dar niekada nebuvo toks patogus. Užsukite https://www.vittaa.lt/kategorija/svarkai/ ir įsitikinkite patys!

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top