Pradinis / Grožis ir mada / 9 priežastys, dėl kurių verta naudoti BB kremą

9 priežastys, dėl kurių verta naudoti BB kremą

Kosmetikos gamintojai šiandien mums siūlo tūkstančius gaminių. Tad nieko keista, kad kartais jau nebežinome, ką iš tiesų verta naudoti, o be ko puikiai galėtume išsiversti. Viena kosmetinių priemonių yra ir BB kremas. Priežasčių, kodėl jį turėtume naudoti, tikrai netrūksta. Kviečiame su jomis susipažinti.

  1. Viena iš priežasčių, kodėl verta naudoti šį kremą, yra ta, kad jis leis jums mėgautis gaivia, puikiai atrodančia, švytinčia oda, tačiau tuo pat metu išvengsite būtinybės ją apkrauti storu makiažo sluoksniu.

  2. Ne paslaptis ir tai, kad daugiafunkcės grožio priemonės yra puikus pasirinkimas – jos mums leidžia taupyti ne tik vietą vonios kambaryje, bet ir pinigus: įsigyjame vos vieną priemonę, tačiau atrodo, kad turėtume bent kelias. Taigi būtent toks ir yra BB kremas: jis ne tik sudrėkins jūsų odą, bet ir paruoš ją makiažui, užmaskuos odos trūkumus.

  3. Dar viena priežastis, kodėl šis kremas būtinai turi atsirasti jūsų grožio priemonių krepšelyje, yra ta, kad kai kurie tokio pobūdžio kremai yra papildyti omega-5 riebalų rūgštimis, o jos padeda apsaugoti bei atkurti odą.

  4. Ne paslaptis ir tai, kad visi ieškome būdų bei priemonių, padedančių kuo ilgiau išsaugoti odos jaunystę. Šią funkciją atlieka ir BB kremas – jis jaunina odą ir aprūpina antioksidantais.

  5. Odos subalansavimas – ypač svarbus procesas. Tačiau tai padaryti gali tikrai ne visos kosmetikos priemonės. Vis dėlto BB kremas yra viena iš tų priemonių, kurios padeda subalansuoti visų tipų odą.

  6. BB kremas taip pat padeda išlaikyti sveiką ir sudrėkintą kolageno sluoksnį.

  7. Šią priemonę verta naudoti dar ir todėl, kad ji jums leis džiaugtis švytinčia oda visą dieną.

  8. Priemonė yra lengvos tekstūros, tad lengva naudoti bei paskirstyti ant odos.

  9. Na, ir, žinoma, negalima nepaminėti dar vienos priežasties, kodėl verta naudoti BB kremą: tokio pobūdžio gaminiai būna papildyti sertifikuotais organiškais aliejais, pavyzdžiui, dygliuotųjų kriaušių, granatų, saulėgrąžų, arganų, avokadų ir t. t.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top