Pradinis / KARJERA / Advokatas Kaune – patikima teisinė pagalba

Advokatas Kaune – patikima teisinė pagalba

Teisinės pagalbos fiziniams asmenims prireikia įvairiose gyvenimo situacijose: skyrybų procese, avarijos atveju, įvykdžius administracinį nusižengimą, darbe ginant savo teises. Visais šiais atvejais gali padėti advokatas Kaune, priklausantis advokatų profesinei bendrijai „Vasiliauskas ir partneriai“.

„Vasiliauskas ir partneriai“ teikia paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims

Ši bendrija įsteigta 2016 metais, nors veikla vykdyta dar anksčiau Mindaugo Vasiliausko vardu. Taigi, advokatų bendrija turi ilgametę patirtį įvairiose teisinėse srityse. Galimos kvalifikuotos paslaugos ne tik fiziniams, bet ir juridiniams asmenims, apimančios teisines konsultacijas, dokumentų rengimą, atstovavimą ikiteisminiuose ir teisminiuose procesuose.

Advokatas Kaune padės išspręsti įvairius ginčus teisiniu keliu

Jeigu gyvenate Kaune ir jums reikia patikimo advokato, kreipkitės į profesinę bendriją „Vasiliauskas ir partneriai“, veiklą vykdančią šiame mieste. Kodėl verta bendradarbiauti? Bendrija turi daug patirties tokiose sferose kaip:

  • šeimos teisė;
  • darbo teisė;
  • įmonių ir bankroto teisė;
  • administracinė ir baudžiamoji teisė;
  • civilinė teisė.

Kreipiantis į bendriją „Vasiliauskas ir partneriai“, jums bus rekomenduojamas advokatas Kaune, kuris geriausiai išmano jums rūpimą problemą. Jis suteiks kvalifikuotą konsultaciją, prieš kreipiantis į teismą, kuri padės jums geriau suprasti savo asmenines ar įmonės teises, ko galite reikalauti iš kitos pusės teismo procese, kokie įstatymai jums naudingi ir kokiais įstatymais gali remtis kita pusė.

Dažnai kylančios teisinės problemos

Teisinių problemų gali atsirasti visai netikėtai, pavyzdžiui, draudimo įmonei nevykdant savo įsipareigojimų. Tokiu atveju advokatas, apžvelgęs sutartį su draudimo kompanija, jums suteiks konsultaciją, ar jūsų ieškinys turi pakankamai argumentų, ar labiau apsimoka atsisakyti ieškinio, ar kreiptis į teismą. Advokatą Kaune galite rasti adresu Vilniaus g. 64A arba kreiptis elektroniniu laišku info@advokatasvasiliauskas.lt.

Jeigu papuolėte į avariją ar sudarėte avarinę situaciją, per kurią buvo nukentėjusių asmenų, pirmiausia kreipkitės į advokatą. To, kas įvyko, jau nebepakeisite, tačiau užklupusius sunkumus bus lengviau įveikti su profesionalia teisine pagalba.

Advokatas Kaune padės taikiai sudaryti skyrybų sutartį ar spręsti santykius tarp darbuotojo ir darbdavio. Žinokite, kad jūsų problemoms visada yra tinkamas sprendimas.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top