Close Menu
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Facebook Instagram
Facebook Instagram
Žurnalas Lietuvė
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Žurnalas
Žurnalas Lietuvė
Žurnalas
Šiuo metu esate:Pradžia»Renginiai, pramogos»Aplinkosaugos kampanijos „Aš galvoju“ koncerte atskleisti neįtikėtini faktai
Renginiai, pramogos

Aplinkosaugos kampanijos „Aš galvoju“ koncerte atskleisti neįtikėtini faktai

Komentarų: 02 Min Skaityti
Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr El. paštas Reddit
Dalintis
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp El. paštas

Ar gali būti, kad prieš 30 metų atliekų susidarydavo perpus mažiau, nei susidaro šiandien? Ar gali būti, kad pasaulyje kas savaitę išnyksta apie 20 gyvūnų ir augalų rūšių? Su visais šiais neįtikėtinais faktais susipažino visi aplinkosaugos kampanijos „Aš galvoju“ koncerto dalyviai.

Praėjusį šeštadienį Klaipėdoje įvyko pirmasis iš keturių kampanijos „Aš galvoju“ koncertų. Koncerto metu buvo rodomi specialiai šiai kampanijai parengti siužetai. Jie sukėlė didelį žiūrovų susidomėjimą ir nuostabą.

„Niekada nesusimąsčiau, kad mano elgesys turi tokią didelę įtaką gamtai ir kad vyksta tokie negrįžtami pokyčiai. Labai džiaugiuosi, kad koncerte dalyvavo ir mano anūkė, kurios karta, tikiuosi, bus gerokai sąmoningesnė, nei buvo manoji“, – teigė viena iš koncerto dalyvių.

Koncertas prasidėjo specialiai šiai kampanijai sukurtu himnu, kuriam žodžius parašė poetas Gintaras Patackas. Jį atliko visas būrys atlikėjų ir grupių: Merūnas Vitulskis, vaikinų trio „Pikaso“, merginų popmuzikos grupės „Pop Ladies“, „69 danguje“, choras „Božolė“ ir legendinė grupė „Rondo“.

Abejingų nepaliko ir įspūdinga koncerto scena, kuriai scenografiją sukūrė patyręs ir daugybės didžiųjų renginių scenografas Andrius Virbickas. „Specialiai šios kampanijos koncertams suprojektavome nestandartinę sceną su įvairiomis pakylomis, o scenos centre įkomponavome iš visų pusių LED ekranų ir galingų prožektorių apšviestą, subtiliai perregimą kampanijos logotipą, kuris sukuria didingumo ir kartu jaukumo atmosferą“, – trumpai savo idėją pristatė Andrius Virbickas.

Koncerto dalyviai prisidėjo prie kampanijos „Aš galvoju“ įgyvendinimo, nes dalis gautų lėšų bus skirta geriausioms aplinkosaugos idėjoms finansuoti. Kiti kampanijos koncertai vyks lapkričio 14 d. Kėdainių arenoje, lapkričio 15 d. Šiaulių arenoje, o finalinis kampanijos koncertas, per kurį ir bus apdovanoti geriausių idėjų autoriai, vyks lapkričio 22 d. Kaune, „Žalgirio“ arenoje.

Kampaniją „Aš galvoju“ globoja Prezidentas Valdas Adamkus. Kampaniją pristato LRT, organizuoja „Ekstara“ ir Pakuočių tvarkymo organizacija.

FacebookTweetPin
Dalintis. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Telegram El. paštas
Ankstesnis straipsnisLietuvos savanorio palikimas
Kitas straipsnis Katalikų teologas Benas Ulevičius: „Gyvenime tarp šešių mūzų nėra vietos rutinai“

Susiję straipsniai

Donalda Meiželytė. Nuo telefonų ekranų – į vasaros stovyklas

15 balandžio, 2026

Artėja ypatingas festivalis: Burbiškio dvaro Tulpių žydėjimo šventė vyks 25-ą kartą

1 balandžio, 2026

Čiurlionio kūryba skamba Japonijoje. Atverta išskirtinė paroda „M. K. Čiurlionis: vidinis žvaigždėlapis“

31 kovo, 2026
Palikite komentarą Cancel Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

El. paštas

inekta@gmail.com

Pastaba
Mūsų Turinyje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių turinį, trečiųjų šalių šaltinius, ar reklamos užsakovų turinį, už kurį mes neprisiimsime jokios atsakomybės. Nuoroda iš mūsų Turinio ar su Turiniu susijusių kitų Paslaugų į Trečiųjų šalių susietą turinį nereiškia, kad mes pritariame tokiam turiniui. Trečiųjų šalių tinklapiuose gali būti informacijos, su kuria mes nesutinkame, taip pat žalingos informacijos. Mes neteikiame jokių garantijų ar pareiškimų dėl Trečiųjų šalių susieto turinio. Už visą informaciją, kurią galite pasiekti per nuorodas į kitus tinklapius, atsako tik tie, kas pateikė tą turinį, ir jūs naršote ar naudojatės tokiu turiniu išimtinai savo rizika.
Nuorodos

lietuve.lt

 

© 2026 Žurnalas Lietuvė.
  • Apie mus
  • Reklama
  • Kontaktai

Įveskite aukščiau ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte. Norėdami atšaukti, paspauskite Esc.