Pradinis / Grožis ir mada / Auksinės grandinėlės – puiki dovana Moters dienos proga

Auksinės grandinėlės – puiki dovana Moters dienos proga

Metuose yra vos keletas datų, kada moterys tikisi išskirtinio dėmesio ir dovanų iš savo antrosios pusės. Be itin populiarios Valentino bei gimtadienio dienos, daugelis moterų švenčia Tarptautinę moters dieną. Šią dieną gėlių paprastai sulaukiama ne tik iš savo antrosios pusės, bet ir iš šeimos draugų bei kolegų.

Nors Tarptautinė moters diena moterų yra vertinama gana prieštaringai, tačiau papildoma šventė daugeliui tikrai nekliudo. O kas nori atsisakyti dovanojamų gėlių ar net dovanų? Tiesa, vyrams kai kuriais atvejais nėra lengva apsispręsti, ar pirkti dovaną, ar visiškai pakanka gėlių.

Šia proga viena dažniausiai dovanojamų dovanų – tai papuošalai, ypač populiarios auksinės grandinėlės. Visų pirma, jas gana paprasta išrinkti, o antra – tokia dovana tinka tiek esant santuokoje, tiek nesusituokus.

Atsižvelgiant į biudžetą, auksinę grandinėlę galima rinktis geltono, rausvo ar balto aukso, įvairaus ilgio, storio ir dizaino. Dovaną pasirinkti reikėtų pagal tai, kas patinka jūsų antrajai pusei, pagal dominuojantį aprangos stilių ar net kūno sudėjimą.

Grandinėles galite rinktis prie pat kaklo, juosiančias kaklą palei raktikaulį arba šiek tiek žemiau jo – 45–50 cm. Taip pat 55–70 cm kabančias ant krūtinės su pakabuku ir puikiai derančias prie laisvalaikio aprangos stiliaus.

Kiekvienu atveju, renkant tokią dovaną savo moteriai, reikėtų atkreipti dėmesį į kaklo storį, žmogaus ūgį ir veido formą. Tai padės išrinkti tinkamo ilgio ir dizaino grandinėlę, kuri papildys moters įvaizdį, o neretai taps ir išskirtine aprangos stiliaus detale. Optimalus grandinėlės ilgis moteriai siekia apie 50 cm, tačiau jeigu moteris aukšta, be jokios abejonės, drąsiai galite rinktis ir ilgesnę.

Be to, jeigu jūsų moteris jau turi keletą įvairaus tipo ir ilgio grandinėlių, visada galite ją nustebinti padovanodami kruopščiai išrinktą auksinį pakabuką. Jis taip pat gali būti skirtingų aukso spalvų, formų bei dizaino, jį reikėtų derinti prie moters turimų papuošalų. Galima dovanoti pakabuką su Zodiako ženklu, graviruojamus ar tam tikra simbolika, brangakmeniais dekoruotus pakabukus. Viskas taip pat priklauso nuo dovanai skiriamo biudžeto.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top