Pradinis / Grožis ir mada / Aurimas Juodiškis su tarptautine „Max Factor“ vizažistų komanda kūrė makiažą aktorei Gwyneth Paltrow

Aurimas Juodiškis su tarptautine „Max Factor“ vizažistų komanda kūrė makiažą aktorei Gwyneth Paltrow

Savo naujausioje reklaminėje kampanijoje dekoratyvinės kosmetikos gamintoja „Max Factor“ šiuolaikiškai interpretuoja penkis populiarius praėjusio amžiaus įvaizdžius – kino žvaigždės ir populiariosios kultūros ikonos Marilyn Monroe, britų aktorės ir modelio Audrey Hepburn, prancūzų aktorės ir modelio, dainininkės Brigitte Bardot, amerikiečių aktorės Farrah Fawcett ir populiariosios muzikos dainininkės Madonnos. Pristatyti visiems šios tarptautinės „Max Factor“ vizažistų komandos moderniai interpretuotiems įvaizdžiams pasirinkta aktorė Gwyneth Paltrow. Kartu su kolegomis iš viso pasaulio makiažą šiai aktorei kūrė ir „Max Factor“ atstovas Lietuvoje, vizažistas Aurimas Juodiškis.

Kuriant naująją „Max Factor“ reklaminę kampaniją sumanyta atgaivinti kelis populiariausius, klasika tapusius praėjusio amžiaus įvaizdžius, kiekvieną iš jų pritaikant šių laikų moteriai. Šia kampanija norima paskatinti viso pasaulio moteris įkvėpimo kasdieniams makiažams ieškoti ne tik tuose įvaizdžiuose, kuriuos savo aplinkoje mato dabar, bet karaliavusiuose praėjusiame amžiuje, tačiau vis dar taip pat populiariuose, laikui nepavaldžiuose.

„Max Factor“ yra žinomas kaip vienas populiariausių ir sėkmingiausių grožio prekių ženklų visame pasaulyje.

Didelė dalis šio prekės ženklo istorijos susijusi su Holivudu ir kino industrija, mat 1909-aisiais įmonę įkūręs kosmetikos gamintojas „Max Factor“ savo karjerą pradėjo būtent kurdamas makiažus kino aktoriams. Todėl dabartinis sumanymas naujojoje reklaminėje kampanijoje atgaivinti populiarius praėjusio amžiaus kino žvaigždžių, aktorių ir populiariosios kultūros ikonų įvaizdžius yra labai natūralus ir dera su šimtamete įmonės istorija.

„Priklausau tarptautinei „Max Factor“ vizažistų komandai ir nepaprastai džiaugiuosi, kad galėjau tapti šios įspūdingos kampanijos dalimi. Gavome užduotį šiuolaikiškai pažvelgti į populiarius praėjusio amžiaus skirtingų dešimtmečių įvaizdžius. Į vieną visumą net 20-ies meistrų iš viso pasaulio pasiūlytas makiažo interpretacijas sujungė mūsų kūrybinio dizaino vadovė, viena žinomiausių vizažisčių pasaulyje Pat McGrath. Galiausiai mūsų visų bendrą darbą dabar galite matyti ant Gwyneth Paltrow veido“, – sako pagrindinis „Max Factor“ vizažistas Lietuvoje Aurimas Juodiškis.

Pirmasis įvaizdis, kurį pristato įmonės meistrai, įkvėptas praėjusio amžiaus aštuntojo dešimtmečio herojės – amerikiečių aktorės Farrah Fawcett. Klasikinis aštuntojo dešimtmečio makiažas ant aktorės Gwyneth Paltrow skruostikaulių atgimė ryškiais bronziniais atspalviais, jį sustiprina itin išraiškingos blakstienos. Ir tai tik vienas iš penkių įvaizdžių, kuriuos šiuolaikiškai interpretavo „Max Factor“ meistrai. Likę keturi vienu metu visame pasaulyje bus pristatyti ateinantį pavasarį.

Gwyneth Paltrow naujausiai įmonės reklaminei fotosesijai pasirinkta todėl, kad yra puikus modernios moters pavyzdys: jai puikiai pavyksta vienu metu suderinti daugybę skirtingų vaidmenų tiek asmeniniame gyvenime, tiek filmavimo aikštelėse. Visoms šioms skirtingoms situacijoms ji puikiai priderina ir savo įvaizdį.

Vizažistas Aurimas Juodiškis daugiau kaip dvejus metus gyvena ir dirba Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, iš jų prireikus skrenda į Lietuvą ar kitas šalis, kuriose atstovauja „Max Factor“. Fotosesija su Gwyneth Paltrow vyko JAV, Niujorke. Jos metu su viena žymiausių pasaulio aktorių atskirai fotografavosi net 20 įmonės vizažistų iš viso pasaulio.

Parengė Eglė Ženevičienė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top