Pradinis / Sportas / Badmintonas senjorams grąžino jaunystės azartą

Badmintonas senjorams grąžino jaunystės azartą

SEB arena ėmėsi iniciatyvos sukviesti senjorus išbandyti badmintono žaidimo nemokamose treniruotėse. Kaip teigė SEB arenos klientų vadybininkė Ingrida Saldukaitė, tai buvo socialinė iniciatyva, kuria siekiama paskatinti senjorus aktyviai ir prasmingai leisti savo laiką, suteikti jiems galimybę susipažinti su sportu, itin tinkamu vyresnio amžiaus žmonėms. „Esame maloniai nustebinti dėl to, kiek daug sulaukėme skambučių ir kiek daug senjorų atvyko į mūsų treniruotes. Po treniruočių dauguma sakė, kad pastarąjį kartą badmintoną žaidė jaunystėje, o ši proga grąžino jiems buvusį azartą“, – pasakojo I. Saldukaitė.

Badmintono akademija pakalbino vieną iš treniruotės dalyvių – buvusį Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytoją 79-erių metų Alfonsą Skrinską ir paprašė papasakoti apie sportą, laisvalaikį ir jaunystę.

Ar sportavote jaunystėje?

Jaunystėje daug judėjau, tačiau kaip profesionalas niekada nesportavau. Sportas man visada buvo geros nuotaikos šaltinis. Žaidžiau futbolą, krepšinį, daug plaukiojau baidare. Dabar judu daug mažiau, tačiau reguliariai mankštinuosi, pažaidžiu stalo tenisą. Sportas suteikia energijos, o tai labai svarbu mano amžiaus žmogui.

Ar turite savo mėgstamą sporto šaką?

Negaliu išskirti. Nesu profesionalų sporto fanatikas. Per televiziją beveik visai nežiūriu sporto varžybų. Sportas man siejasi tik su sveika gyvensena. Todėl visi judrūs užsiėmimai man patinka.

Ar aktyviai leidžiate savo laisvalaikį?

Taip, vaikštau į koncertus, teatrą, tačiau vis sunkiau randu sau tinkamų renginių. Domiuosi tik klasikine muzika, tad sunkoka rasti koncertų, kuriuose norėčiau apsilankyti.

Kaip kilo mintis ateiti į badmintono treniruotę?

Gavau laišką – kvietimą apsilankyti. Prieš tai nesu buvęs SEB arenoje, nors gyvenu netoliese. Nusprendžiau, kad bus puiki proga susipažinti su greta esančia arena, o kartu ir smagiai pasportuoti.

Ar prieš tai esate žaidęs badmintoną?

Taip, jaunystėje esu žaidęs badmintoną, tačiau kai paėmiau į rankas raketę, supratau, kad visi įgūdžiai dingę.

Kokie įspūdžiai po treniruotės?

Labai patiko. Viskas puikiai organizuota. Malonūs darbuotojai, patogi drabužinė, profesionalus treneris, puikus inventorius. Po treniruotės galima atsipalaiduoti saunoje. Nesam dalyvavę taip profesionaliai organizuotuose sportiniuose užsiėmimuose. Dabar kaip tik ieškau draugijos, kad galėtume kartu lankyti užsiėmimus.

Kokia Jūsų profesija?

Dabar jau esu tikrų tikriausias pensininkas. Prieš kelerius metus baigiau dėstytojo darbą Vilniaus Gedimino technikos universitete.

Nuotraukos „Teniso pasaulio“

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top