Pradinis / Interjeras / Baldai svetainei: ką rinktis vertinantiems modernų stilių?

Baldai svetainei: ką rinktis vertinantiems modernų stilių?

Modernus stilius žavi dėl daugybės įvairių savo savybių. Tūkstančiai žmonių, nusprendę atnaujinti savo namus, supranta, kad geriausiu pasirinkimu gali tapti modernaus stiliaus baldai. Tačiau modernaus stiliaus baldai svetainei ir jų išsirinkimas – dar tik pusė darbo. Jei norite dar labiau sustiprinti modernaus stiliaus dvasią savo namuose, nepamirškite kelių detalių, kurias netrukus įvardysime.

Skirtingos tekstūros

Jei apsilankėte svečiuose ir pastebėjote, kad svetainėje galima išvysti vos trijų žaliavų baldus, pavyzdžiui, medienos, stiklo, metalo derinius, labai tikėtina, kad lankotės pas klasikos gerbėjus. Na, o jei modernų stilių vertinate labiau nei klasiką, tai savo namų svetainėje įkurdinkite iš kuo įvairesnių žaliavų pagamintus baldus: nuo raudonmedžio iki alyvmedžio; nuo grūdinto iki dekoruoto stiklo; nuo marmuro iki aksomo.

Skirtingų formų baldai

Sprendimas, kai svetainėje yra daugiau nei vienas stalelis, jau seniai vertinamas kaip itin puikus ir praktiškas pasirinkimas – juk skirtingus baldus galima išnaudoti skirtingiems tikslams: pavyzdžiui, ant vieno stalelio galima patiekti vaišes svečiams, o kitą paskirti gėlėms ar mieliems suvenyrams, žvakėms laikyti ir t. t. Tačiau jei norite, kad modernaus stiliaus nuotaika jūsų namuose būtų kuo ryškesnė, turėtumėte laikytis ir svarbios taisyklės – rinkitės skirtingų formų stalelius.

Skirtingų spalvų baldai

Lygiai tas pats pasakytina ir apie baldų spalvas. Klasikinio stiliaus gerbėjams patariama kruopščiai jas derinti, taip pat rinktis žemės spalvas bei atspalvius, o norintiems išryškinti modernų stilių savo namuose patariama laikytis priešingos pozicijos: rinkitės skirtingų spalvų baldus ir prisiminkite, kad nebūtinai tai turi būti žemės spalvos.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top