Pradinis / Lietuviai svetur / Bergene pristatytos investavimo, turizmo Lietuvoje galimybės ir unikalus lietuvių projektas

Bergene pristatytos investavimo, turizmo Lietuvoje galimybės ir unikalus lietuvių projektas

Bergene rugsėjo 24–26 dienomis vyko Lietuvai skirti renginiai, kuriuos organizavo Hordalando apskrities Europos judėjimas kartu su Lietuvos ambasada Osle, Lietuvos ir Norvegijos prekybos rūmais bei kitais partneriais.

Pagrindinis ciklo renginys buvo skirtas verslo Baltijos šalyse galimybėms pristatyti. Rugsėjo 25 d. Bergeno prekybos ir pramonės rūmų kvietimu daugiau kaip 50 Norvegijos organizacijų ir įmonių atstovų susipažino su investavimo bei verslo kultūros Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje ypatybėmis. Savo patirtimi ir įžvalgomis pasidalijo Baltijos valstybėse dirbančių Norvegijos ir tarptautinių įmonių atstovai. Buvo įrengtas investavimo Lietuvoje galimybių pristatymo stendas, vyko Lietuvos ambasados Osle darbuotojų ir Norvegijos organizacijų bei įmonių atstovų individualūs susitikimai.

Per renginius Bergene susirinkusiesiems buvo pristatytos turizmo Lietuvoje galimybės, o „Misijos Sibiras“ dalyvė Unė Dabužinskaitė papasakojo apie šį unikalų Lietuvos jaunimo projektą. Renginių ciklą „Lietuva valgiaraštyje“ užbaigė rugsėjo 26 d. vienoje iš centrinių Bergeno gatvių surengta mugė.

Pagrindinis renginių Bergene organizatorius – Europos judėjimo, siekiančio Norvegijoje skleisti žinias apie Europos šalis, Hordalando skyrius.

URM inf.
Nuotr. iš www.visitbergen.com

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top