Pradinis / Lietuviai svetur / Bergeno lietuvių bendruomenės susitikimas su E. Mildažyte

Bergeno lietuvių bendruomenės susitikimas su E. Mildažyte

1

Lietuvių bendruomenė Bergene vasario 16 dieną į susitikimą su Bergene ir jo apylinkėse gyvenančiu gausiu būriu lietuvių pakvietė atvykti Lietuvoje gerai žinomą žurnalistę, prodiuserę, laidų ir renginių vedėją  Editą Mildažytę.

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga BLB organizuojamame renginyje viešnia, Edita Mildažytė lietuvių bendruomenei pristatys savo knygą “Pasimatymas su Lietuva”, išleistą lietuvių ir anglų kalbomis. Knygoje autorė jautriai prisipažįsta kaip labai ji didžiuojasi esanti lietuvė, ir karštai myli savo kraštą.  Lietuvą knygoje vadina maža, tačiau turtingą ir pasididžiavimo vertą istoriją turinčia valstybe, o lietuvius – kūrybinga ir laisvę mylinčia tauta. Edita Mildažytė viliasi, kad knyga sudomins ir paskatins tęsti pažintį su Lietuvos istorija, kultūra, tradicijomis ne tik lietuvius, bet ir užsieniečius, kurie apie mus, deja, žino nedaug.   .

Gyvename laikais, kai žmonės jungiasi, bendrauja tarpusavyje nepaisant atstumo ar sienų. Tai patvirtina ir neužilgo įvyksiantis susitikimas Bergene. “Labai džiaugiamės artėjančiu susitikimu, kuriame galėsime susipažinti ir gyvai bendrauti su iškilia asmenybe” – sako Bergeno lietuviai, nekantriai laukiantys Editos Mildažytės vizito.

Vasario 16 d. minėjimas vyks vasario 17 d. (sekmadienį) 13:00 val. Rekstensamlingene, Pentagon-salen. Statsminister Michelsensvei 34, 5230 Paradis.

2

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top