Pradinis / Renginiai, pramogos / Birželio 14 dieną – neeilinis renginys Kaune

Birželio 14 dieną – neeilinis renginys Kaune

Birželio 14 dieną Kauno senamiesčio gatvėse karaliaus bėgimo entuziastai. Rotušės aikštėje susirinks tradicinio ir tarptautinio renginio „Miesto maratonas 2015“ (dar žinomo kaip „Kauno maratonas“) dalyviai ir žiūrovai.

Šventė ne tik sportininkams

Didžiausio vasaros bėgimo Lietuvoje organizatoriai sieks surengti šventę, kuri būtų įsimintina ne tik bėgiojantiems ir sportuojantiems, bet ir visiems, užsukusiems į senamiestį. „Tikime, kad atėjo laikas Kauno maratonui tapti ne tik svarbiu renginiu sportininkams ir dalyviams, bet ir įdomia švente kauniečiams, miesto svečiams. Keliamės į Rotušės aikštę; čia ne tik skelbsime bėgimo pradžią, bet ir rengsime gyvos muzikos koncertus, šokėjų, ekstremalių sporto šakų pasirodymus. Pagrindinėje miesto aikštėje vyks tikras karnavalas su muge, persirengėliais, žaidimais vaikams ir suaugusiesiems“, – pasakojo renginį organizuojančio Kauno maratono klubo vadovas Algirdas Pukis.

Rinks sportiškiausias komandas

Organizatoriai yra įsitikinę, kad bent kelis kilometrus lengvai nubėgti gali bet kas, tad šiemet norėdami paskatinti aktyviai dalyvauti masiniame bėgime ir neprofesionalius sportininkus įsteigė daug linksmų prizų. Juos laimėti galės daugiausia kilometrų nubėgusi aukštoji mokykla, gausiausia komanda, nubėgusi daugiausia kilometrų, įvertinimo sulauks ir daugiausia dalyvių surinkusi politinė partija.

Organizatorių sveikinimų ir rėmėjų dovanų sulauks vyriausias ir jauniausias renginio dalyviai. Bus renkami ir originaliausiai pasipuošę renginio dalyviai.

„Tikime, kad bėgti ir ramiu tempu įveikti trumpas distancijas gali visi, tam nesvarbus amžius ar profesija. Pernai jauniausias dalyvis, bėgęs 5 km, buvo vos 8 metų, o vyriausias – net 82. Norėdami paskatinti jaunimą ir vyresnio amžiaus dalyvius, šiemet jaunesniems nei 16 ir vyresniems nei 65 m. dalyviams suteikiame registracijos nuolaidų“, – pasakojo „Kauno maratono 2015“ organizatorius.

Pirmųjų trijų vietų nugalėtojų laukia piniginiai prizai, o pagerinusiam Lietuvos maratono rekordą – 4 tūkstančiai eurų. Visiems sportinių maratono distancijų nugalėtojams bus įteikti medaliai, diplomai ir rėmėjų dovanos.

Birželio 14 dieną Kauno rotušės aikštėje tikimasi sulaukti daugiau nei 5 tūkstančių dalyvių. Ir kelis kartus tiek šventės svečių ir draugus palaikyti susirinkusių žmonių.

Daugiau informacijos: www.kaunasmarathon.lt ir www.facebook.com/KaunoMaratonas.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top