Pradinis / Lietuviai svetur / Čikagos lietuvių „Rotary“ klubo bėgime – gera nuotaika ir nė vieno pralaimėjusio

Čikagos lietuvių „Rotary“ klubo bėgime – gera nuotaika ir nė vieno pralaimėjusio

Saulėtą ir neįprastai rudeniui šiltą sekmadienį, spalio 27 d., į Old Oak County klubą rinkosi maži ir dideli bėgimo entuziastai, pasipuošę vienas už kitą originalesniais Helovino kostiumais. Čia vyko Čikagos lietuvių „Rotary“ klubo („Rotary Club of Chicagoland Lithuanians“) jau 6 kartą organizuojamas labdaringas 5 km bėgimas Haunted Oak 5K, tradiciškai sukviečiantis bėgimo mėgėjus paskutinį spalio sekmadienį, artėjant Helovino dienai.

Susirinko nemažai lietuvių, nusiteikusių išbandyti savo jėgas bėgimo trasoje, tarp dalyvių buvo ir amerikiečių, gyvenančių aplinkiniuose miesteliuose. Ne vienas bėgimo dalyvis šiame renginyje dalyvavo jau nebe pirmą sykį. Bėgikų laukė profesionaliai išmatuota (US Track and Field) ir Čikagos bėgikų asociacijos (Chicago Area Runners Association, CARA) sertifikuota trasa – bėgikai, siekiantys pagerinti laiko rezultatus, visuomet renkasi būtent sertifikuotas varžybas.

Prie dalyvių prisijungė ir Čikagos lietuvių bėgimo klubo nariai, o patiems mažiausiems dalyviams buvo skirtos atskiros varžybos – jiems teko įveikti 100 ir 200 jardų atkarpas. Kol bėgikai skuodė golfo laukų takeliais, jų šeimų nariai ir palaikymo komandos galėjo dalyvauti loterijoje, pasivaišinti šiltomis bandelėmis ir karštais gėrimais. Žygis Janus pasirūpino, kad renginyje skambėtų heloviniška muzika.

Visi pasiekusieji finišą buvo apdovanoti medaliais. Pirmieji trys greičiausi vyrų ir moterų grupėse apdovanoti originaliomis statulėlėmis. Neliko neįvertinti ir pasipuošusieji originaliais Helovino kostiumais, jie apdovanoti specialiomis statulėlėmis ir išskirtiniu dėmesiu – netrūko norinčių nusifotografuoti su „gydytojais“, „fėjomis“, „klounais“ ir kitais akį traukiančiais spalvingais personažais.

Renginio metu surinktos lėšos bus skirtos vienam iš Čikagos lietuvių „Rotary“ klubo labdaros projektų. Ankstesniais metais tokiuose renginiuose surinkta 20 000 JAV dolerių suma buvo skirta Santaros klinikų Vaikų ligoninei, kad galėtų įsigyti jėgos tempimo aparatą, su kuriuo galima lengviau ir tiksliau atlikti osteotomijas ir jauniems pacientams džiaugtis puikiais gydymo rezultatais.

Esame dėkingi renginį parėmusioms kompanijoms Running for Kicks, A City Suburban Services, ADV Masonry, ATJ Home Improvements, Amber Realty, Law Offices of Robert Blinstrubas.

Daugiau informacijos apie Čikagos lietuvių „Rotary“ klubo veiklą rasite:

https://www.facebook.com/RotaryClubofChicagolandLithuanians/

Čikagos lietuvių „Rotary“ klubo informacija

Sandros Scedrinos nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top