Pradinis / Kinas, muzika, TV / Dalyvavimas televizijos projekte atlikėjui Donatui Čižauskui vos nesužlugdė vestuvių

Dalyvavimas televizijos projekte atlikėjui Donatui Čižauskui vos nesužlugdė vestuvių

Pramogų versle dirbantiems žmonėms tenka susitaikyti su įtemptu darbo grafiku, renginiuose ar filmavimo aikštelėse praleistais savaitgaliais, o kai kurie jų net atsisako atostogų. Tačiau atlikėjas Donatas Čižauskas vos per plauką nesumokėjo dar didesnės kainos – dalyvavimas naujame LNK projekte „Aš galiu!“ jam vos nekainavo savo paties vestuvių.

1„Buvau suplanavęs vieninteles atostogas per metus, bet dėl projekto ir tas teko patrumpinti“, – palinguoja galvą D. Čižauskas, kuris su mylimąja planavo susituokti ir išvykti medaus mėnesio rugsėjo pradžioje.

„Tačiau išėjo taip, kad vos neteko atšaukti vestuvių… Jaunajai, aišku, mano naujienos sukėlė šoką“, – priduria jis.

Situaciją dar labiau paaštrina tai, kad nemalonią žinią Donatas būsimai žmonai pranešė telefonu, nes buvo išvykęs filmuotis kitame projekte. „Paskambinau, sakau: „Dabar negaliu ilgai kalbėti, bet yra toks pasiūlymas, kaip tu į tai reaguoji?“ Papasakojau apie „Aš galiu!“, ir tada kitame laido gale išgirdau tik „pyp pyp pyp“… Tada susiskambinome vėliau, naktį. Aišku, ji priekaištavo, kad per tuos projektus jau nebenoriu net namie būti, bet vėliau kažkaip atslūgo, viską apgalvojo ir tarė: „Gerai“, – skaudžiai galėjusią baigtis istoriją pasakojo D. Čižauskas.

Vyras atviras – galutinį žodį sprendžiant dėl projekto „Aš galiu!“ bet kuriuo atveju būtų sakiusi jo mylimoji. „Jeigu ji būtų nesutikusi, aš būčiau nedalyvavęs. Juk vestuvės – tai ne koks gimtadienis“, – kalba jis. Vestuves pavyko perkelti į vėlesnę dieną rugsėjo mėnesį, o iškart po jų jaunavedžiai keliaus švęsti medaus mėnesio. „Bet po jo grįžtu tiesiai į sceną – prasidės koncertinis turas“, – šypteli D. Čižauskas.

Donatas – vienas iš aštuonių žinomų Lietuvos žmonių, kurie šį rudenį stengsis parodyti visas savo galimybes grandioziniame LNK šou „Aš galiu“. Jame žvaigždės rengs pasirodymus, kuriuose kažką turės daryti pirmą kartą gyvenime. Tiesa, iššūkių sąraše bus ir tokių užduočių, kaip oro akrobatika, vaikščiojimas žarijomis ar šukėmis, ugnies rijimas, įvairūs šokiai ir panašūs ekstremalūs pasirodymai.

„Man patinka visokie ekstremalūs dalykai, todėl jei tik tokių užduočių bus, jas ir bandysiu pasirinkti. Labiausiai patraukė tai, kad pirmą kartą tai bus šou, susijęs ne tik su dainavimu ar šokiais, o su tuo, kas visai nėra mano sritis“, – neslėpė džiaugsmo D. Čižauskas. Atlikėjas yra išbandęs ne vieną ekstremalią sporto šaką, tarp jų – šoninio slydimo lenktynės automobiliais, važinėjimas snieglente bei vandenlente bei motociklais.

Vyras teigia mėgstantis viską, kas yra greita. Tiesa, ir nukentėjęs yra ne kartą. „Čia yra siūta, čia pjauta, čia dar keli randai. Lūžę, laimei, dar niekas nebuvo“, – nusijuokia jis, rodydamas įvairiausius po traumų likusius randus. Kol kas kūrybinė komanda visų projekto dalyvių neatskleidžia: žinoma, kad kartu su D. Čižausku grandioziniame projekte dalyvaus ir choreografas Jurijus Smoriginas, atlikėjos Liepa Norkevičienė ir Donata Gutauskienė-Laisva, radijo ir televizijos laidų vedėjas Jonas Nainys. Projektui diriguos publikos mylimas vedėjų duetas – aktoriai Mantas Stonkus bei Inga Jankauskaitė.

LNK nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top