Pradinis / Renginiai, pramogos / Deividas Norvilas atskleidė, kas jam svarbiausia vertinant moters grožį

Deividas Norvilas atskleidė, kas jam svarbiausia vertinant moters grožį

„Ir kaip į tokį klausimą atsakyti? Tai turbūt yra sudėtingiausia, ką esu girdėjęs savo gyvenime!“ – su šypsena sakė dainininkas Deividas Norvilas, tapęs vienu iš žinomų vyrų, nusprendusių prisijungti prie pirmą kartą Lietuvoje rengiamos socialinės akcijos „Tu – graži moteris“.

Taip netikėtai garsųjį atlikėją sutrikdė akcijos rengėjų klausimas apie tai, kas, jo nuomone, yra graži moteris.

Galbūt, kaip teigė pats D. Norvilas, kalbėti šia tema jam buvo sunku, nes dailiosios lyties atstovių išvaizda jam niekada nebuvo svarbiausia.

„Tokia, greta kurios gera tiesiog būti. Maloni, paslaugi, nuoširdi, šeimyniška, atvira, draugiška, įdomi pašnekovė. Na o jei prie viso to dar ir graži, tai jau ypatingas rinkinys!“ – sakė dainininkas.

Tačiau tokiu atveju, jei vis dėlto tektų vertinti tik išorinį moters grožį, D. Norvilas pirmiausia dėmesį atkreiptų į moters nagus. Atlikėjas sako, jog visai nereikėtų, kad jie būtų nulakuoti geltona, mėlyna, raudona ar kuria kita spalva. Nebūtinas ir profesionalus manikiūras. Pakaktų, kad rankomis ir nagais moteris pasirūpintų pati, bet reguliariai. D. Norvilas sako, jog jų priežiūra būtina ir vyrams.

„Manau, dauguma moterų manikiūrą mokėtų pasidaryti ir namuose. Tam, kad paliktų gerą įspūdį, to tikrai užtenka“, – patikino pašnekovas.

Jis dėl manikiūro į grožio salonus nevaikšto, bet šios procedūros niekada nepamiršta.

„Pasiskolinu iš Renatos dildę ir per pusvalandį darbas būna baigtas!“ – sakė D. Norvilas.

Net žemės darbus itin mėgstanti garbingo amžiaus D. Norvilo močiutė visuomet atrodo pasitempusi. Atlikėjas sako niekuomet su mamos mama apie jos laikais populiarias grožio procedūras nekalbėjęs, bet pastebėjęs, jog rūpinimasis savimi aktualus ir vyresniosios kartos damoms.

D. Norvilo mama taip pat ūkininkauja, bet dėmesio ir laiko sau ji nuolatos skiria.

Dainininkas, dalyvavęs socialinėje akcijoje „Tu – graži moteris“, kaip ir kiti vyrai, rašė laišką nepažįstamosioms. D. Norvilo įžvalgos buvo užklijuotos laiškuose, o šie buvo išdalyti atsitiktinai sutiktoms Vilniuje gyvenančioms dailiosios lyties atstovėms. Vieną savaitgalio rytą internetinio žurnalo ir tinklapio „Gamtos grožio formulė“ komanda vaikščiojo sostinės gatvėmis ir keliems šimtams vilniečių įteikė vokus, kuriuose – pasitikėjimo savimi įkvepiantys žinomų vyrų laiškai joms. Netikėtus tekstus perskaičiusių moterų reakcijos filmuotos ir bus pristatytos po maždaug savaitės dienos šviesą išvysiančiame vaizdo klipe.

Socialinės akcijos rengėjai įsitikinę, kad Lietuvoje yra labai daug savimi nepasitikinčių, kompleksų įkalintų moterų, kurios patikėjo per metų metus suformuotais standartais. Vienos, anot jų, siekia tobulybės, kad ir kokia ji būtų, kitos užsisklendžia savyje, nes nebesupranta, kur yra toji grožio riba.

„Ar graži moteris visuomet avi aukštakulnius ir atrodo lyg ką tik nulipusi nuo podiumo? O gal ji gražiausia, kai tik pramerkia ryte akis? Kokia gi yra ta graži moteris? Norėjome, kad būtent žinomi vyrai atsakytų į šiuos klausimus“, – sakė akcijos organizatoriai.

Organizatorių nuotr.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top