Pradinis / Interjeras / Dekoruojame modernų interjerą gėlėmis: 3 neeiliniai sprendimai

Dekoruojame modernų interjerą gėlėmis: 3 neeiliniai sprendimai

Modernus interjeras žavi netikėtais sprendimais ir unikaliomis dekoro detalėmis. Tiesa, išraiškingi meno kūriniai neretai kainuoja brangiau, o ir rasti išskirtinę namų atmosferą atspindinčius akcentus ne taip paprasta. Tačiau yra vienas greitas, paprastas ir nebrangus būdas efektyviai pabrėžti modernių patalpų savitumą – skintų gėlių kompozicijos. Floristai pateikia net 3 dekoravimo gėlėmis būdus.

1) Netikėti ryškių spalvų deriniai

Priklausomai nuo namų interjere vyraujančių spalvų, dairykitės kontrastą sukursiančių gėlių žiedų arba tokių, kurie pabrėžtų erdvių akcentus. Pavyzdžiui, jeigu patalpoje vyrauja ramios spalvos, ieškokite itin ryškių, spalvingų gėlių. Arba, jei sieną puošia ryškios garstyčių spalvos piešinys, užsisakykite geltonų tulpių, rožių ar saulėgrąžų puokštę – taip dar sustiprinsite esminės kambario detalės įspūdį.

2) Kontrastingų tekstūrų ir formų pasirinkimas

Dažniausiai gėles renkamės pagal patinkančias šių rūšis ir spalvas. Vis dėlto floristai ragina pasižiūrėti kiek plačiau ir išnaudoti unikalias augalų formas, linijas, tekstūras. Galite derinti visiškai skirtingas gėles, pavyzdžiui,  rožes ir laukinius gėlių žiedus, mums puikiai pažįstamas saulėgrąžas ir iš Afrikos atkeliavusias egzotiškąsias protėjas. Galiausiai, eksperimentuokite su gyvomis ir džiovintomis gėlėmis.

Tiesa, tiek tradicinių, tiek egzotiškų gėlių šiandien galite patogiai užsisakyti internetu. Nesvarbu, domina puokščių pristatymas į namus Vilniuje ar gėlės Klaipėdoje. Beje, besidairantiems plataus asortimento pajūryje (savo namams ar dovanoms) verta užsukti čia: https://www.pasauliogeles.lt/geliu-pristatymas-klaipedoje.

3) Netipinės dekoro vietos ir vazos

Jau įsivaizduojate, koks derinys papuoštų modernias jūsų erdves? Tuomet laikas pagalvoti apie gėlių vazas ir netipines šių laikymo vietas. Įprasta kompozicijomis puošti valgomojo stalą, miegamojo komodą ar prieškambario konsolę. Paieškokite ne tik įdomesnių, nestandartinių formų, spalvų ir aukščio vazų, bet ir šių laikymo vietų. Statykite jas tiesiog ant žemės, ant medinio suolelio ar kėdės, sukurkite indui pakylą iš knygų ar mados žurnalų.

Atrodytų, gėlių žiedai tie patys, tačiau neeiliniai deriniai, vazos ir pateikimo vietos sukuria visai kitokį įspūdį. Juk būtent tai ir yra modernių, šiuolaikinių namų filosofijos dalis. Tad drąsiai eksperimentuokite ir pasinaudokite galimybe savas gėles užsisakyti patogiau – internetu.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top