Pradinis / Grožis ir mada / Diana Vapsvė pristato naujausią drabužių kolekciją: „Apie tai svajojau ne vienus metus“

Diana Vapsvė pristato naujausią drabužių kolekciją: „Apie tai svajojau ne vienus metus“

Savitu kūrybos stiliumi garsėjanti dizainerė Diana Vapsvė, pristatydama naująją rudens ir žiemos drabužių kolekciją, vėl stebina naujausių mados tendencijų sekėjus. „Apie tai svajojau ne vienus metus. Tik vis, regis, dar buvo ne laikas. Nesinori skubėti, kai žinai, ką esi sumanęs ir kaip viskas turėtų atrodyti. Tikrai džiaugiuosi, kad palaukiau“, – paslaptingai apie naujausius savo kūrinius ir jų fotosesiją kalbėjo D. Vapsvė.

Būtent šįkart pristatyti tai, kuo siūlo puoštis šaltuoju metų sezonu, kūrėja pirmą kartą pakvietė ne vieną, o du modelius. „Viktorija Zigmantienė jau tarsi yra tapusi mano „vizitine kortele“. Nepaprastai džiaugiuosi mūsų bičiulyste. O štai Akvilė Žirgulytė man buvo tikras atradimas! Šių merginų duetas puikiai tiko perteikti kolekcijos detalių derinimo galimybėms ir jos spalviškumui“, – pasakojo D. Vapsvė.

Ji patikino, jog šįmet ne vienam mėnesiui pasaulį sukaustęs karantinas įnešė svarių pokyčių į mados pasaulį. Ji tapo dar patogesnė ir artimesnė žmogui, o sportinio ar laisvalaikio stiliaus drabužių derinimas su klasikiniu jau apskritai nieko neglumina. „Netgi reikalavimai biuro aprangai tapo daug demokratiškesni. Švarkelis ir neįpareigojančios kelnės ar sijonas – šių metų mados viršūnėje“, – sakė dizainerė.

Dar viena jos kolekcijos naujiena – portfelinės, 3D efekto kišenės. Jos tapo ne vieno naujojo modelio akcentu.

Kuo pasidžiaugti turės ir džinsų gerbėjos, kurioms D. Vapsvė sukūrė net tris įdomius, jos kūrybos braižą atspindinčius modelius.

„Sukurti gražų dalyką iš neįmantraus, paprasto audinio… Kad jis trauktų akį, būtų įspūdingas… Aš tai vadinu menu. Nes įspūdingų raštų, faktūrų ar tonų audiniai – tai jau pusė darbo“, – su šypsena sakė D. Vapsvė.

Ji didžiuojasi ir džemperiu, tinkamu vilkėti po „baikerio“ striuke.

„Juk apsivilkti mėgstamą, patogų džemperį po aptemptesniu viršutiniu drabužiu iki šiol buvo nelabai įmanoma. O man pavyko rasti sprendimą!“ – stebino D. Vapsvė.

Virginijaus Vapsvos nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top