Pradinis / Renginiai, pramogos / Dizainerė Aida Einorė naujausios drabužių kolekcijos pristatyme kvietė aukoti vaikams

Dizainerė Aida Einorė naujausios drabužių kolekcijos pristatyme kvietė aukoti vaikams

Dizainerė Aida Einorė antradienio vakarą sukvietė būrį savo kūrybos gerbėjų į naujos drabužių kolekcijos pristatymą. Susirinkusiems svečiams jaukiai ir šiltai buvo pristatyta drabužių prekės ženklo „AiMi“ 2016 metų pavasario−vasaros kolekcija, kurios reklaminiu veidu tapo olimpinių žaidynių dalyvė, šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė.

Naujausioje A. Einorės kolekcijoje, kaip ir ankstesnėje jos kūryboje, netrūko įdomių struktūrų medžiagų ir dirbtinės odos. „AiMi“ kūrėja A. Einorė teigė, kad ši kolekcija skirta nuolat bėgančiai miesto moteriai, kuri ieško universalios aprangos.

„Naujoje kolekcijoje naudoju dirbtinę odą ir kitas įdomių struktūrų medžiagas. Gana intensyviai dominuoja tamsiai raudona spalva. Nors ši spalva labiau asocijuojasi su rudeniu, tačiau šiuo metu ji mane užbūrusi. „AiMi“ rūbais gali apsirengti ne tik klasikinį stilių mėgstanti moteris, bet ir itin mada besidominti stileiva. Kuriu tai, kuo gyvenu“, − pasakojo drabužių dizainerė.

Kolekcijos pristatyme dalyvavo tik kviestiniai svečiai, tarp kurių ir ne viena žinoma Lietuvos moteris: Liepa Mondeikaitė, Laisvė Radzevičienė, Oksana Zlatkovaitė, Justė Zinkevičiūtė, Vaida Skaisgirė, Karolina Liukaitytė ir kitos. Renginyje apsilankė ir stilistas Joringis Šatas.

Renginio metu dizainerė kvietė aukoti likimo nuskriaustiems vaikams. Surinktos lėšos bus atiduotos labdaros ir paramos fondui  − SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugijai.

Nuotraukų autorė Evelina Dzienaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top