Pradinis / Renginiai, pramogos / Donata ir Gintaras Rinkevičiai per Kalėdas virsta scenos partneriais

Donata ir Gintaras Rinkevičiai per Kalėdas virsta scenos partneriais

1 (6)Vieno žymiausių Lietuvos dirigentų Gintaro Rinkevičiaus namuose jau senokai tvyro kalėdinė nuotaika. Jo žmona Donata Rinkevičienė neslepia, kad Kalėdos jų šeimoje yra laukiamiausia šventė, o šventinis šurmulys labiau džiugina, nei erzina. Per šventes ant scenos profesionali aktorė virsta savo vyro maestro G. Rinkevičiaus partnere.

Keturis vaikus auginanti garsi pora Kalėdoms pradeda ruoštis prasidedant gruodžiui. „Nors aš jau rudenį imu burbėti, kad noriu Kalėdų!“ – juokiasi Donata. Moteris pasakoja, kad šeima puošia eglutę ir visus namus ryškių spalvų dekoracijomis ir įvairiaspalvėmis lemputėmis, mat namų interjere vyrauja balta spalva. D. Rinkevičienė neslepia, kad kalėdinė karštinė, kai visur pilna skubančių žmonių, jos netrikdo ir neerzina. „Man patinka prieš Kalėdas ramiai klaidžioti po prekybos centrus, ieškant, kuo dar galėčiau papuošti namus“, – sako žinoma moteris. Ji neįsivaizduoja Kalėdų be nelukštentų lazdyno arba graikinių riešutų ir kalno naminių kūčiukų. Maloniu ritualu tampa ir dovanų pakavimas.

Nors šeima yra D. Rinkevičienės tvirtovė, užuovėja ir pasididžiavimas, švenčių metu moteris prisimena ir profesinius rūpesčius. Profesionali aktorė tampa savo vyro maestro G. Rinkevičiaus ir jo vadovaujamo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro scenos partnere: „Koncertai „J. Štrauso valsų ir polkų fejerverkai“ pasižymi netradicine koncepcija. Tai – teatralizuotas reginys, kuriame tampu prabangia šventinio pokylio dama“, – pasakoja D. Rinkevičienė. Paklausta, kaip kilo mintis šventinį orkestro koncertą paversti teatralizuotu reginiu, Donata teigia, kad tai buvusi maestro mintis. „Aš ieškojau įdomių faktų ir šmaikščių istorijų apie J. Štrausą, linksmiausias ir įtraukėme į koncerto programą“, – pasakoja moteris.

Šventiniai koncertai „J. Štrauso valsų ir polkų fejerverkai“ su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru įvyks antrąją Kalėdų dieną ir paskutinę šių metų dieną.

Nuotrauka iš Rinkevičių asmeninio albumo

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top