Pradinis / Renginiai, pramogos / Drabužių kolekcijos pristatyme nuotakos puokštę pagavusi I. Kazlauskaitė: „Tai atsitiko pačiu laiku“

Drabužių kolekcijos pristatyme nuotakos puokštę pagavusi I. Kazlauskaitė: „Tai atsitiko pačiu laiku“

Dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, dalyvavusi „Kūrybos podiumo“ metu surengtame naujausios dizainerės Aurelijos Jurkšaitytės kolekcijos pristatyme, sakė ypatingo vakaro nepamiršianti ilgai ir besitikinti, jog jis bus lemtingas.

Apie savo asmeninį gyvenimą atvirauti nelinkusi žinoma atlikėja netikėtai tapo vienu iš vakaro pašnekesių objektų, kai pagavo pagrindinio kolekcijos modelio, įkūnijusio nuotaką, – vizažistės Karolinos Kaminskaitės – mestą eukaliptų puokštę.

„Tai nebuvo iš anksto planuota. Karolina metė puokštę ir iš didelio būrio A. Jurkšaitytės kolekciją pristačiusių merginų ją pagavau aš“, – pasakojo I. Kazlauskaitė, mįslingai užsimindama, kad tai atsitiko pačiu laiku.

Dainininkė neslėpė vis dažniau susimąstanti apie vaikus ir šeimą, bet, ar turi širdies draugą, nepasakoja.

„Į rankas man įkritę eukaliptai dar žydės, todėl žaluma džiugins ir vasarą primins ne vieną dieną. Net iš jų sukurto dailaus lankelio sau nepasilikau, nes puokštė buvo svarbiau!“ – juokdamasi sakė I. Kazlauskaitė.

A. Jurkšaitytės žiemai skirtų drabužių kolekcijos pristatymas vyko „Žalgirio“ arenos amfiteatre dvi dienas čia vykusio renginio „Kūrybos podiumas“ uždarymo metu. Daugumos vakaro modelių plaukus puošė Ingos Norkeliūnienės kurti aksesuarai.

Kaip teigia dizainerė, iš gyvų augalų sukurti lankeliai tapo tarsi jos pristatymo simboliu, nes kolekcijoje itin akcentuojamas natūralumas. Vilna, kailis, oda, kašmyras – visi audiniai yra šimtaprocentiniai ir skirti šildyti žvarbiomis dienomis.

„Dėmesį skyriau miesto moteriai, pateikdama jai madingus kasdienius drabužius, puikiai derančius tarpusavyje. Kojinės, megztiniai, sijonai, suknelės, liemenės, marškinėliai, apsiaustai – norėjosi, kad nieko netrūktų“, – sakė kūrėja.

A. Jurkšaitytės kolekcijoje dominuoja žemės spalvos. Ryškesnės, tokia kaip raudona, gerokai prigesintos.

Daugumoje drabužių netrūksta ir žiemos motyvų.

Liudos Taparauskienės nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top