Pradinis / Sportas / Dviračių treke rekordo sieks ir pasaulio čempionas Vidmantas Urbonas

Dviračių treke rekordo sieks ir pasaulio čempionas Vidmantas Urbonas

Daugybės Lietuvos ir pasaulio ultratriatlono čempionatų prizininkas ir čempionas bei ekologinių akcijų sumanytojas Vidmantas Urbonas per daugiau nei du dešimtmečius įrodė, jog nepasiekiamų dalykų nėra. Rugsėjo 5 d., Panevėžio miestui minint 512-ąsias miesto įkūrimo metines, V. Urbonas prisidės prie naujo pasaulio rekordo siekimo – 512 nenutrūkstamų kilometrų važiavimo Panevėžio „Cido“ arenos dviračių treke per 24 valandas. Čia sportininkas dviračiu mins pirmąjį ratą.

„Jau nuo mažens mėgau įvairiausius iššūkius. Būdamas vaikas perplaukiau Nevėžio upę, toliau buvo vis didesni siekiai ir vis aukštesni tikslai – ultratriatlono čempionatai, plaukimas per aukščiausius pasaulio ežerus ir kiti. Visada norėjau įrodyti, kad galiu daugiau: nuvažiavęs 10 km, nuvažiuoti 100 km, tada 200 km ir t. t. Tai dėl didelio noro gyventi įdomų ir aktyvų gyvenimą, nuolat siekti aukštumų. Beje, jos susijusios ne tik su perplaukimu per Baltijos jūrą ar per vieną šalčiausių pasaulio ežerų – Baikalą, bet ir su ekologija, gamtos švara, žemės turtų puoselėjimu“, – apie savo atkaklumą siekiant rezultatų pasakoja pasaulio ultratriatlono čempionas Vidmantas Urbonas.

57-erių metų panevėžietis savo ekologinės akcijos „Vanduo – tai gyvybė“ metu įveikė šešis didžiausius ir aukščiausiai esančius pasaulio ežerus ir taip garsino Panevėžio ir Lietuvos vardą visame pasaulyje. „Šį kartą noriu prisidėti prie dar vieno gražaus pasaulio rekordo, suvienijančio Panevėžio ir visos Lietuvos dviračių entuziastus dėl bendro tikslo. Panevėžys gali didžiuotis, kad turi vienintelį tokio lygio treką Baltijos šalyse. Čia nuolat treniruojamės su savo auklėtiniais, tad rekordo siekimas bus puiki proga išbandyti treką tiems, kurie juo važiuoti galimybės dar neturėjo“, – sako panevėžietis V. Urbonas.

Pasak sportininko, 512 km – nemažas atstumas, tad būtinas aktyvus ne tik Panevėžio, bet ir visų Lietuvos gyventojų įsitraukimas. „Čia nereikės jokio ypatingo pasirengimo – dalyvauti gali kiekvienas, mokantis važiuoti dviračiu. Žmonėms tereikės susivienyti į komandą ir kartu bendromis jėgomis siekti naujo pasaulio rekordo ir taip kartu pasveikinti Panevėžio miestą 512-ojo gimtadienio proga“, – tikino sportininkas.

Šių metų rugsėjo 5 d., šeštadienį, siekti naujo važiavimo treku pasaulio rekordo Panevėžio „Cido“ arenos inicijuotame nemokamame renginyje gali visi dviračių entuziastai nuo 5 metų.

Organizatorių nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top