Pradinis / Sportas / Donatas Montvydas: „Kaip žmogus valosi dantis, taip aš sportuoju“

Donatas Montvydas: „Kaip žmogus valosi dantis, taip aš sportuoju“

MontvydasLNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ mokytojas Donatas Montvydas žinomas ne tik dėl savo ypatingo balso, bet ir dėl įspūdingų akrobatiniais elementais papildytų pasirodymų. „Sportas ir fizinis krūvis yra mano gyvenimo būdas“, – sako atlikėjas, šešerius metus užsiiminėjantis Vietnamo kovų menais.

D. Montvydas pasakoja, jog pavyzdį jam rodė tėvai, kurie nuo pat jaunystės prižiūrėjo savo kūną ir propagavo sveiką gyvenseną: „Esu baigęs krepšinio mokyklą. Man tai padėjo išlavinti ištvermę, greitį, šuoliukus. Sportas man įaugęs į kraują. Kaip žmogus valosi dantis, taip aš sportuoju. Jei tam tikrą laiką nejudu, tiesiog jaučiuosi blogai.“

Jaunas dainininkas teigia, jog sportuoti reikia ne tik dėl dailaus kūno ar įspūdingų judesių, tai jis pataria daryti kiekvienam: „Dažnai žmonės susižeidžia tiesiog eidami gatve, nes nesugeba amortizuoti net nestiprių smūgių.“

Jau šeštus metus iš eilės D. Montvydas lanko privačias Vietnamo kovos metų treniruotes. „Šios treniruotės padeda individualiai prieiti prie kiekvieno žmogaus. Akcentuojama meditacija. Tai man padeda nuraminti save prieš einant į sceną. Lavina savigyną, kuri reikalinga kiekvienam vyrui“, – pasakoja „Lietuvos balso“ mokytojas.

Pašnekovas teigia, jog kovų menais užsiiminėjo jo tėvas, tačiau būtent šiuos jis atrado žmonos Veronikos dėka. Ji jau 20 metų šioje srityje – anksčiau dirbo trenere.

Visada tik geru žodžiu minintis savo šeimą D. Montvydas sako, jog iš savęs, kaip tėčio, taip pat daug reikalauja. Pasak pašnekovo, svarbiausia vaikui suteikti pažinimą, kad jis galėtų prisiliesti prie įvairių sporto, meno ir mokslo šakų.

LNK

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top