Pradinis / KARJERA / „eBay“ atstovai atvyksta į Lietuvą ieškoti lietuviškų prekių pardavėjų

„eBay“ atstovai atvyksta į Lietuvą ieškoti lietuviškų prekių pardavėjų

Šiuo metu pasaulinėje el. prekybos platformoje „eBay“ prekiauja apie 12 000 lietuvių pardavėjų ir kas 10 sekundžių įvykdo pardavimą. Vis dėlto daugeliui Lietuvos įmonių tai vis dar neišnaudotas tarptautinės prekybos kanalas. Kaip jį pasitelkti savo verslo plėtrai, lapkričio 10 d. „eBay“ atstovai pristatys Vilniuje kartu su Inovacijų agentūra organizuojamame renginyje.

„Šis renginys yra unikali galimybė mums, „eBay“ įmonei, atvykti ir tiesiogiai susipažinti su lietuviškomis įmonėmis, atsakyti į daugelį klausimų, kurie iškyla renkantis platformą savo verslui. Mes tikime, kad „eBay“ yra atsakingas už tai, kad žmonės, nepaisant buvimo vietos, turimos patirties ar verslo rizikos, galėtų įgyvendinti savo verslumo svajones ir būtų matomi pasaulinėje rinkoje“, – teigia Daniel Biran, „eBay“ verslo plėtros skyriaus vadovė.

Lapkričio 10 d. Vilniuje D. Biran savo įžvalgomis ir patarimais Lietuvos verslams dalinsis drauge su Jenny Hui, „eBay“ generaline direktore augančioms rinkoms, ir Aivaru Milašausku, „eBay“ ambasadoriumi Baltijos šalyse. Verslo sėkmės istoriją pristatys „eBay“ platformoje prekiaujančios Lietuvos įmonės „Ovoko“ „eBay“ pardavimų skyriaus vadovas Vilius Civilka.

„Šiais laikais turime visas galimybes išeiti į tarptautinę rinką, bet dažnai nežinome, ką ir kaip pasirinkti, kokius tikslus sau kelti. Daugelis verslų prisibijo didžiųjų el. prekybos platformų, neturi patirties, nežino naudojimosi taisyklių, vengia gilintis  į taikomus mokesčius ir taip apriboja savo verslo galimybes. Dažniausiai stabdo tik nežinojimas, tad Lietuvos verslui siekiame sudaryti kuo daugiau sąlygų sužinoti, sužadinti smalsumą, o tai dažniausiai sugriauna visus barjerus“, – sako Romualda Stragienė, Inovacijų agentūros direktorė.

Aivaras Milušauskas, „eBay“ ambasadorius Baltijos šalyse, pažymi, kad pasaulinės prekybos platformos, tarp jų „eBay“, kuria galimybes kiekvienam pasiekti kažką didesnio. „Nuo paprasto žmogaus, kuris pardavinėdamas ar perpardavinėdamas daiktus gali susikurti savo papildomą ar net pagrindinį pajamų šaltinį, iki mažų, vidutinių įmonių, kurios dėl „eBay“ platformos gali pakelti savo verslą į visai naują lygį“, – teigia A. Milušauskas.

Tai jau pavyko padaryti nemažai daliai „eBay“ prekeivių iš Lietuvos, vieni jų – naudotų automobilių dalių prekybos bendrovė „Ovoko“, kuri turi net specialiai prekybai „eBay“ platformoje skirtą pardavimų skyrių.

„Internetinės prekybos apimtims augant, nusprendėme ir mes pasitikrinti savo galimybes. Savo veiklą „eBay“ platformoje pradėjome 2019 metais su 200 prekių, kurias norėjome pristatyti pirkėjams. Dabar jau sėkmingai prekiaujame ir siūlome 1 500 000 prekių asortimentą. Pradėję veiklą nesitikėjome stebuklo, bet tikėjome, kad mums pavyks. Nevyko greiti pardavimai ir pelnas neaugo taip greit, kaip galbūt norėjome. Neskubant mums pavyko prisijaukinti prekyvietę, o dabar džiaugiamės ir didžiuojamės, kad nenuleidome rankų, nuosekliai ėjome tikslo link. Pardavimai pradėjo augti antrais, trečiais veiklos metais ir nuosekliai auga iki šiol“, – patirtimi dalijasi V. Civilka, UAB Ovoko „eBay“ pardavimų skyriaus vadovas.

„eBay“ prekybos platforma yra viena didžiausių prekyviečių pasaulyje, turinti apie 1,6 milijardo prekių ir 138 milijonus aktyvių pirkėjų iš viso pasaulio. Šiuo metu daugiau nei 12 000 Lietuvos prekeivių bei įmonių vykdo aktyvius bei sėkmingus pardavimus šioje platformoje ir kas 10 sekundžių įvykdo pardavimą.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top