Pradinis / Kinas, muzika, TV / Erika Vitulskienė: „Pirmą kartą jaučiuosi taip psichologiškai palaužta“

Erika Vitulskienė: „Pirmą kartą jaučiuosi taip psichologiškai palaužta“

LNK ekstremalių išbandymų projekte „Aš galiu!“ daug kam atradimu tapo vienintelė gyvenimo su scena nesusiejusi dalyvė – Erika Vitulskienė. Nors moteris dar pačioje sezono pradžioje pripažino, kad jaučia nežmonišką scenos baimę, tačiau jos pasirodymai nenusileidžia tiems, kuriuos paruošia patyrę scenos profesionalai.

Vis dėlto artėjant projekto finalui palūžo ir ji. Šį sekmadienį LNK eteryje E. Vitulskienė kartu su atlikėja Irena Starošaite pristatys savo pasirodymą su lankais, kuriam jas ruošė profesionalūs cirko artistai. Nors I. Starošaitė ir džiaugėsi dėl tokio iššūkio, tačiau E. Vitulskienė pripažino – ši užduotis ją palaužė ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai.

„Šiame projekte man tai yra turbūt didžiausias iššūkis, kuris mane palaužė psichologiškai. O to aš labai nemėgstu. Aišku, nepasiduosiu be kovos, bet visa tai mane tikrai labai sunervino, dabar norisi tik keiktis“, – jau pačios pirmos treniruotės metu kalbėjo E. Vitulskienė. Pirmoji pažintis su lankais moteriai iš tikrųjų buvo sunki – vėlyvą vakarą cirko palapinėje beveik visi jos bandymai skriejo pro šalį, o drauge repetuojanti I. Starošaitė švytėjo džiaugsmu ir demonstravo, ką jau išmokusi.

„Taip, esu labai susinervinusi, nes dabar atrodo, kad cirke ir miegosiu, ir gyvensiu. Neturėjo Vitulskienė vargo, tai sugalvojo, kad reikia sukt lankus“, – susierzinimo neslėpė projekto dalyvė.

Nors repeticijos metu ir girdėjosi E. Vitulskienės juokas, moteris pripažino, kad tai tebuvo jos panikos išraiška. „Iš tikrųjų tai nejuokinga, aš jau matau, kaip atrodau, ir tai bus tiesiog baisu“, – nerimo neslėpė ji.

Situaciją dar labiau apsunkino ir tai, kad savaitei įsibėgėjus panika pasigirdo ir ilgą laiką projekte lydere buvusios I. Starošaitės balse. „Dabar aš absoliučiai nesuprantu, ką man reikės daryti, aš nežinau. Iki nakties mes čia sėdėsim“, – kalbėjo atlikėja. Tiek ji, tiek ir E. Vitulskienė vieną po kitos skaičiavo rankas papuošusias mėlynes ir pūsles ant delnų, kurias paliko alinančios repeticijos.

Šiuo metu abi atlikėjos yra rezultatų lentelės viduryje, todėl paskutinė laida prieš finalą gali būti lemtinga – gavusios mažus įvertinimus abi negrįžtamai smuktų į lentelės dugną, tačiau aukšti balai dar gali padėti pasiekti vienas iš pirmųjų vietų finale. Ar merginoms pavyks pažaboti lankus? Visi atsakymai ir pritrenkiantys pasirodymai – jau šį sekmadienį.

Saulės Palivonaitės nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top