Close Menu
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Facebook Instagram
Facebook Instagram
Žurnalas Lietuvė
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Žurnalas
Žurnalas Lietuvė
Žurnalas
Šiuo metu esate:Pradžia»Sportas»Europos jaunimo klubų čempionų kroso taurės varžybose Klaipėdos „Nikė“ užėmė 11-ąją vietą
Sportas

Europos jaunimo klubų čempionų kroso taurės varžybose Klaipėdos „Nikė“ užėmė 11-ąją vietą

Komentarų: 02 Min Skaityti
Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr El. paštas Reddit
Dalintis
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp El. paštas

Šių metų vasario 2 d. Albufeiroje (Portugalija) 51-ąjį kartą Europos jaunieji kroso bėgikai kovojo dėl Europos klubų čempionų taurės. Trečią kartą Lietuvos istorijoje šiose varžybose dalyvavo Klaipėdos „Nikės“ vaikinų jaunimo komanda.

Falesijos miestelio parke susirinko 289 atletai iš 57 lengvosios atletikos klubų. Atletai atvyko iš 22 Europos, 3 Afrikos (Etiopijos, Eritrėjos, Maroko) ir Pietų Amerikos (Brazilijos) šalių. Bėgikai varžėsi individualioje ir komandinėje įskaitose.

„Noriu pasidžiaugti tokiu jaunimo pasiekimu, nes treti metai iš eilės mes patenkame tarp geriausių ir labiausiai pripažintų Europos klubinių komandų. Komandos tikslas buvo patekti tarp aštuonių geriausių Europos klubų, tačiau pritrūko truputį sėkmės. Drąsiai galiu teigti, jog jaunimo išvykimas į tokio lygio varžybas ir sukaupta patirtis yra jau laimėjimas, be to, garsinami šalies ir Klaipėdos miesto vardai“, – sakė Klaipėdos lengvosios atletikos klubo treneris Mindaugas Krakys.

Individualioje įskaitoje 6,2 km kalnuotoje kroso trasoje klaipėdiečiai užėmė 11 vietą tarp 16 geriausių Europos jaunimo komandų. Ant nugalėtojų pakylos – du Turkijos klubai „Kocaeli Darica Belegetim“ ir Stambulo „Fenerbahce“, treti liko šeimininkai portugalai „Sport Lisboa Benfica“. Lietuvių komanda aplenkė tokias šalis, kaip Suomija, Italija, Belgija ir Danija.

Geriausiai iš klubo narių pasirodė Dominykas Butkevičius (20:19 min.). Jis iškovojo 30-tą vietą tarp 81 atleto.

Kitų jaunųjų Lietuvos bėgikų laikas:
Tomas Rėzgis (20:48 min.)
Modestas Pabiržis (21:10 min.)
Benediktas Mickus (21:18 min.)
Lukas Jasinskas (21:24 min.)
Danielius Matias (21:26 min.)

Ant prizinių pakylų individualioje įskaitoje šiemet taip pat dominavo Turkijos atstovai: Saffet Elkatmis (19:05 min.), Enis Korkmaz (19:14 min.) ir Aras Onur (19:15 min.).

Pasak trenerio M. Krakio, daugiau nei septynerius metus Klaipėdos „Nikės“ klubo vidutinių ir ilgųjų nuotolių bėgikai įrodo, kad jie stipriausi Lietuvoje. Tik iškovojus šalies klubų čempiono vardą suteikiama galimybė dalyvauti Europos jaunimo klubų taurės varžybose.

„Daugeliui jaunų atletų šios varžybos suteikia puikią progą tobulinti sportinius pasirodymus tarptautinėje arenoje. Taip reikia prisitaikyti prie temperatūros skirtumo, pasikeitusios bėgimo dangos ar varžytis su skirtingos brandos sportininkais (pietinių šalių sportininkai subręsta anksčiau nei šiaurinių). Tačiau, nepaisant visko, komanda stengėsi ir, manau, pasirodė sėkmingai“, – pasakojo treneris.

Klubo „Nikė“ sportininkai dėkingi AB „Klaipėdos nafta“, AB „Smiltynės perkėla“, Klaipėdos miesto savivaldybei ir Lietuvos lengvosios atletikos federacijai už suteiktą galimybę varžytis su stipriausiais jaunaisiais Europos bėgikais.

Ateinantį rudenį klubo laukia atsakingas startas Europos jaunimo klubų čempionų taurės varžybose Leirijoje (Portugalija) ir Europos jaunimo klubų čempionų kroso taurės varžybose.

LLAF informacija
Mindaugo Krakio nuotraukos

FacebookTweetPin
Dalintis. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Telegram El. paštas
Ankstesnis straipsnisAvinžirnių kotletai
Kitas straipsnis Lituanistinių mokyklų projektų konkursas

Susiję straipsniai

Sportuojate daug, bet rezultatai stringa? Mokslininkai išskiria vieną svarbų veiksnį

5 gegužės, 2026

Vieši Š. Jasikevičiaus pergyvenimai dėl nepilnamečių savo vaikųpilietybės – be pagrindo

28 balandžio, 2026

Žinomi nuomonės formuotojai susitiko sveikatingumo renginyje „Wellness brunch“

20 balandžio, 2026
Palikite komentarą Cancel Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

El. paštas

inekta@gmail.com

Pastaba
Mūsų Turinyje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių turinį, trečiųjų šalių šaltinius, ar reklamos užsakovų turinį, už kurį mes neprisiimsime jokios atsakomybės. Nuoroda iš mūsų Turinio ar su Turiniu susijusių kitų Paslaugų į Trečiųjų šalių susietą turinį nereiškia, kad mes pritariame tokiam turiniui. Trečiųjų šalių tinklapiuose gali būti informacijos, su kuria mes nesutinkame, taip pat žalingos informacijos. Mes neteikiame jokių garantijų ar pareiškimų dėl Trečiųjų šalių susieto turinio. Už visą informaciją, kurią galite pasiekti per nuorodas į kitus tinklapius, atsako tik tie, kas pateikė tą turinį, ir jūs naršote ar naudojatės tokiu turiniu išimtinai savo rizika.
Nuorodos

lietuve.lt

 

© 2026 Žurnalas Lietuvė.
  • Apie mus
  • Reklama
  • Kontaktai

Įveskite aukščiau ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte. Norėdami atšaukti, paspauskite Esc.