Pradinis / Renginiai, pramogos / Festivalio „KTU Kultūra“ akimirkos

Festivalio „KTU Kultūra“ akimirkos

Balandžio 15 d. Kauno technologijos universiteto (KTU) Kultūros centre įvyko pirmą kartą rengtas vienos dienos festivalis „KTU Kultūra“. Jame dalyvauti galėjo tiek universiteto bendruomenė, tiek plačioji visuomenė.

Nemokamo renginio dalyvių laukė daug pramogų: spektaklio premjera, mobilografijos paroda, fotosesija praeiviams, šokių pamokos, pažintis su lietuvių liaudies instrumentais, galimybė įrašyti savo garso įrašą ir daug kitų įdomybių.

Renginio globėjo kultūros ministro Šarūno Biručio įsitikinimu, festivalis „KTU Kultūra“ svarbus kaip pilietinė iniciatyva, vienijanti kultūrai neabejingus žmones. „Smagu, kad jis leidžia tiek studentams, tiek dėstytojams, visuomenei prisiliesti prie kultūros įvairovės – nuo paveldo išsaugojimo iki šiuolaikinio meno idėjų kūrimo, tiesiogiai dalyvauti renginiuose, kurti pozityvų dialogą tarp skirtingų kartų. Svarbu, kad yra pristatoma technologijų ir kūrybos sintezė“, – sakė kultūros ministras.

Vienos iš renginio organizatorių Jūratės Lukošiūtės teigimu, labiausiai festivalio svečius domino surengta „Fisheye“ stiliaus (liet. „per žuvies akį“) fotosesija ir gatvės meno projektas, kai didelis atvaizdas specialiuoju būdu buvo klijuojamas ant sienos.

Nemažai festivalio dalyvių dėmesio susilaukė interaktyvi paskaita apie komiksų piešimą ir neeilinė galimybė apsilankyti KTU muzikos įrašų studijoje. Užsiregistravusieji turėjo progą įrašyti savo garso įrašą. Festivalį „KTU Kultūra“ nuoširdžiai, jaukiai ir linksmai užbaigė grupė „Parranda Polar“.

„Atsiliepimai apie festivalį geri. Renginio dalyviams žadėjome įdomią ir įvairią visos dienos programą ir šį tikslą mums pavyko įgyvendinti. Tikimės, kad kitais metais festivalyje bus daugiau dalyvių nei žiūrovų ir kad sulauksime aktyvesnio moksleivių dalyvavimo“, − sakė organizatorė J. Lukošiūtė.

KTU nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top