Pradinis / Renginiai, pramogos / Festivalyje „Yaga Gathering 2014“ – cirko meno pamokos, spektaklis ir improvizacijos

Festivalyje „Yaga Gathering 2014“ – cirko meno pamokos, spektaklis ir improvizacijos

Liepos 31–rugpjūčio 4 dienomis vyksiantis muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga Gathering 2014“ pristato naują tematinę erdvę – naujojo cirko sceną, kurioje vyks cirko meno pamokos, spektaklis ir kitos veiklos.

Pasak naujojo cirko scenos koordinatoriaus, žonglieriaus Manto Markevičiaus, cirko elementų galima pamatyti daugelyje festivalių, tačiau atskira erdvė, skirta būtent šiam menui, bus pristatyta pirmą kartą. „Pristatysime ne tik ugnies šou, žongliravimą, manipuliavimą įvairiais įrankiais, bet ir vaikščiojimą lynu, važiavimą vienaračiu, vaikščiojimą kojūkais, akro jogą, oro akrobatiką – iš viso apie 13 skirtingų cirko disciplinų“, – teigia Mantas Markevičius.

Į veiksmą įtrauks žiūrovus ir cirko entuziastus

Naujojo cirko artistų pasirodymai ketvirtadienio vakarą prasidės festivalio atidarymu. „Šioje šventėje dalyvaujame jau septintą kartą. Pastaraisiais metais organizuojame festivalio atidarymą. Kiekvienais metais stengiamės jį daryti vis stipresnį, vis galingesnį ir šiemet nustebinsime visus susirinkusiuosius papildomais efektais, kurių anksčiau nėra buvę“, – sako M. Markevičius.

Visu pajėgumu naujojo cirko scena pradės veikti penktadienį, kai iš cirko erdvės pajudės artistų eisena. Apkeliavę pagrindines festivalio erdves, jie kvies lankytojus į naujojo cirko scenos atidarymą. Po jo iš karto prasidės įvairiausių cirko disciplinų paskaitos ir pamokos. „Labai kviečiame visus žonglierius, akrobatus, fakyrus ir kitus cirko meno mėgėjus prisijungti, į festivalį atvykti su savo įrankiais ir taip prisidėti prie šventės kūrimo“, – skatina M. Markevičius.

Spektaklis ir improvizacijos

Per festivalį „Yaga Gathering 2014“ bus pristatytas šiuolaikinio cirko trupės „Antigravitacija“ spektaklis „Kelionė“. Tai linksmas ir nuotaikingas gatvės cirko spektaklis apie tris draugus, keliaujančius į pasaulį ieškoti laimės. Jie visi skirtingai supranta, kas yra pasaulis, kelionė ir laimė. Kaip seksis spektaklio herojams, galės pamatyti visi norintieji.

Apie festivalį

Festivalis „Yaga gathering 2014“ vyks liepos 31–rugpjūčio 4 dienomis Ežeraičio miške, prie Spenglos ežero (Valkininkų raj.). Festivalyje tradiciškai bus pagrindinė ir ramybės scenos, amatų ir sveikatingumo erdvės. Festivalio naujiena – naujojo cirko scena ir paskaitų erdvė. Pasirodys regio ir elektroninės muzikos atlikėjai, grupės. Dekoracijas rengia meistrai iš Suomijos, Vokietijos, Ukrainos ir Lietuvos, vyks kelios parodos po atviru dangumi. Festivalio dalyviai šiemet atvyksta iš daugiau nei 20 pasaulio šalių. Dirbs vaikų darželis, bus lauko dušai, pirtis, saugoma automobilių stovėjimo aikštelė; bus galima išsinuomoti visą stovyklavimui reikiamą įrangą, susipažinti su įvairių šalių virtuvėmis.

Nuotraukos – „Goodlife photography“

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top