Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Gandro dieną Birštone – būsimų mamyčių šventė

Gandro dieną Birštone – būsimų mamyčių šventė

Birštono kurorte kovo 28 d., antrąją šv. Velykų dieną, vyks renginys „Gandro diena – besilaukiančių mamyčių šventė“. Organizatoriai pasirūpino, kad renginys būtų nemokamas, ir kviečia į pavasarėjantį Birštoną pasitikti grįžtančių gandrų, kartu visą dieną įdomiai švęsti šią gražią pavasario šventę. Ne paslaptis, kad labiausiai gandrų laukia būsimos mamos, todėl ši išskirtinė šventė skiriama būtent joms ir jų artimiesiems.

Idėja suorganizuoti Gandro dieną besilaukiančioms mamoms kilo Birštono smulkiesiems verslininkams, kurie aktyviai buriasi ir kurorte organizuoja, inicijuoja įvairiausius renginius, veiklas, akcijas. Viena iš idėjos iniciatorių, pramogų organizatorių Birštone „Čiulba ulba“ atstovė Virginija Pranckietė teigia: „Idėja surengti šventę besilaukiančioms mamoms kilo bendraujant su pačiomis mamomis. Būtent jos pasufleravo mintį, kad trūksta teminių renginių, užsiėmimų, skirtų būtent besilaukiančioms mamoms, šeimoms. Birštono kurorte ypatingas dėmesys yra skiriamas sveikatinimui, dvasios harmonijai, puikiai nuotaikai, todėl natūralu, kad būtent čia nusprendėme surengti išskirtinę šventę, kurioje bus ir sveikatos stiprinimo užsiėmimų, ir dvasios harmonijos paskaitų, ir aktyvios, linksmos veiklos visai šeimai.“

Gandro dieną įvairiose Birštono kurorto erdvėse vyks atviros paskaitos, užsiėmimai, edukacinės veiklos būsimoms mamoms, jų šeimų nariams. Renginio metu mamos kartu su šeimų nariais bus kviečiamos dalyvauti seminare, skirtame besilaukiančioms mamoms, ir atpalaiduojančioje jogos treniruotėje, per kurią mokysis atsipalaiduoti, atlikti joms skirtus pratimus. Didelis dėmesys bus skiriamas kitiems šeimų nariams, mažiesiems. Jie galės dalyvauti margučių ridenimo varžybose, geriausio ridentojo rinkimuose Nemuno krantinėje, kūrybinėse dirbtuvėlėse jaukioje kurorto kepyklėlėje – užkandinėje „Banginuko vaišės“. Dirbtuvėlių metu kartu su dailininke Ramune Šimiene bus kuriami spalvoti personažai, gaminami popieriniai vitražai, skambės „Tylidūdos“ dainelės, bus vaišinamasi bandelėmis ir arbata.

Renginio metu planuojama surengti temines estafetes, skirtas šeimoms, įvairaus amžiaus vaikams. Kiekviena iš estafečių turės savo ambasadorių, kuris pristatys išskirtines veiklas. Estafečių ir kūrybinių dirbtuvių metu taip pat skambės Birštono vokalinės vaikų studijos „Crazy“ atliekamos dainelės.

Birštono savivaldybės informacija

Organizatorių („Čiulba ulba“) nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top