Pradinis / Grožis ir mada / Geriausi dovanų pirkimo būdai – juvelyriniai dirbiniai išsimokėtinai, dovanų kortelė, juvelyrinių dirbinių keitimas

Geriausi dovanų pirkimo būdai – juvelyriniai dirbiniai išsimokėtinai, dovanų kortelė, juvelyrinių dirbinių keitimas

Nėra prasmės abejoti ar neigti – papuošalai vyrams, moterims bei vaikams yra viena geriausių dovanų antrajai pusei, mylimam žmogui ar sau. Tai ne tik gražus, bet ir ilgaamžis, tauriausius jausmus kitam žmogui įrodantis simbolis. Tačiau kaip išrinkti dovaną, jei nesate susipažinęs su asmeniniu artimojo skoniu arba nenorite iš karto išleisti didelės sumos? Ką daryti, jei namuose turite auksinių papuošalų, kurių jums nebereikia, bet norite įsigyti naujų dirbinių? Pateikiame atsakymus į šiuos ir kitus klausimus apie juvelyrinių dirbinių pirkimą modernioje šiandieninėje parduotuvėje.

Juvelyriniai dirbiniai išsimokėtinai – neatidėliokite grožio

Jei papuošalus norite gauti jau šiandien, bet mokėjimą išdėstyti ilgesniam laikotarpiui, naudokite funkciją „Given installment“. Tai moderni skaitmeninė priemonė, leidžianti per dvi minutes atlikti dalinį mokėjimą. Kaip tai veikia?

– išsirinkite norimus papuošalus ir pateikite užsakymą;

– identifikuokite save naudodamiesi „Smart-ID“;

– užpildykite paraiškos formą;

– gaukite patvirtinimą per minutę;

– atsiimkite papuošalus parduotuvėje!

Jei norite sužinoti daugiau apie šį mokėjimo būdą, nedvejodami kreipkitės į GIVEN klientų aptarnavimo komandą, kuri visuomet pasiruošusi jums patarti renkantis papuošalus, nesvarbu, ar jus domina papuošalai moterims, ar vyrams, ar ieškote sužadėtuvių žiedo, krikštynų kryželio, elegantiškos segės krikštamotei, ar sąsagų draugui.
|
Dovanų kuponai – jei nežinote, ką pasirinkti

Jei nesate tikri dėl artimo žmogaus skonio ar poreikių, dovanų čekis yra idealus sprendimas. GIVEN pasirūpino, kad dovanų čekio gavimas būtų maloni akimirka, suteikianti pasirinkimo laisvę. Spausdintas arba elektroninis, elegantiškas bei romantiškas dovanų čekio dizainas pradžiugins įvairaus amžiaus papuošalų mėgėjus. Norint įteikti dovanų čekį, jums nereikia eiti į parduotuvę – dovaną galite išsiųsti nurodytu adresu per kurjerį! Kiekviena fizinė bei internetinė GIVEN juvelyrinių dirbinių parduotuvė priima ir spausdintines, ir elektronines dovanų korteles. Suteikite mylimajam galimybę išsirinkti tai, ko trokšta širdis!

Auksiniai papuošalai ir jų keitimas

Kartais turimi auksiniai papuošalai tampa nebereikalingi – galbūt pasikeitė jūsų skonis, galbūt dizainas neatitinka jūsų reikalavimų, o gal kitos priežastys lemia jūsų pasirinkimą nebenešioti dirbinio. Tokiu atveju nedvejodami nuneškite papuošalą į bet kurią GIVEN parduotuvę, sužinokite aukso supirkimo kainą ir gaukite savo dirbinio įvertinimą. Jei nuspręsite jį atiduoti, galėsite gauti dovanų kuponą ir išsirinkti naują papuošalą bet kurioje GIVEN parduotuvėje – tai puikus būdas vieno apsilankymo metu atsisveikinti su jau nenešiojamu papuošalu ir išsirinkti bet kurį papuošalą, kurio vertė prilygsta padovanoto dirbinio vertei, iš GIVEN juvelyrinių dirbinių kolekcijų.

Jei norite padovanoti šeimos relikviją, naudokitės mūsų juvelyrų paslaugomis

Kartais relikvija tapusius, iš kartos į kartą perduodamus papuošalus įprasta dovanoti atžaloms, krikšto dukroms, sūnums, marčioms ar kitiems artimiems žmonėms. Tai ypatinga tradicija, kurią verta tęsti! Nepamirškite, jog auksiniai bei sidabriniai papuošalai turi būti tinkamai prižiūrimi. Norintiems užtikrinti ilgai išliekančią juvelyrikos kokybę patariama naudotis juvelyrinių dirbinių priežiūros paslaugomis. Pasirinkdami šią paslaugą galite:

– sutaisyti sulūžusius papuošalus;

– sumažinti arba padidinti žiedų dydį;

– sutaisyti auksines grandinėles; 

– įstatyti brangakmenius;

– atlikti juvelyrinių dirbinių kokybės patikrą.

Profesionalių juvelyrų teigimu, savo bei artimųjų juvelyrinių dirbinių kokybės patikrą rekomenduojama atlikti du kartus per metus, kad papuošalų funkcionalumas ir išvaizda nekistų ilgą laiką.

GIVEN papuošalai – jūsų istorija

GIVEN – tai juvelyrinių dirbinių parduotuvė, kuri dalijasi aistra gražiems, unikaliems papuošalams. Mūsų kolekcijas sudaro originalūs GIVEN papuošalai moterims, vyrams ir vaikams, taip pat kiti Lietuvoje ir visame pasaulyje gerai žinomų prekių ženklų dirbiniai. Renkantis tinkamus papuošalus svarbu prisiminti, kad tai dovana visam gyvenimui, todėl svarbu žinoti, kokią istoriją jie atspindi. Tai nebūtinai turi būti didžiulis įvykis, tai gali būti prisiminimas apie mylimo žmogaus plaukuose žaidžiantį saulės spindulį arba padėka už malonų žodį, pasakytą tinkamu momentu. Nesvarbu, kokia didelė ar maža būtų priežastis, dėl kurios norite padovanoti papuošalą sau ar mylimam žmogui, GIVEN pasiūlys tinkamą būdą jam įsigyti. Užeikite į GIVEN parduotuvę, išsirinkite tinkamą papuošalą, išbandykite bet kurį iš pirkimo variantų ir pradžiuginkite mylimą žmogų jau šiandien!

Partnerio turinys

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top