Pradinis / Sportas / Į ką svarbu atkreipti dėmesį prieš perkant termo rūbus sportui?

Į ką svarbu atkreipti dėmesį prieš perkant termo rūbus sportui?

Jei norite sušilti žiemą arba šaltu oru, jūsų garderobe turi būti tinkamų drabužių, išlaikančių šilumą. Vieni populiariausių šiuo metu parduodamų šalto oro drabužių yra moteriški termo apatiniai drabužiai ir termo rūbai sportui. Nors galbūt žinote termo apatinio trikotažo dėvėjimo vertę, iššūkis yra išsirinkti sau tinkamą. Pateikiame kelis patarimus, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant moteriškus termo apatinius.

Tinkamas prigludimas

Pirmas dalykas, į kurį turėtumėte atsižvelgti, yra apatinio trikotažo dydis. Vieno dydžio apatiniai drabužiai gali būti ne geriausias pasirinkimas.

Daugeliu atvejų moterys turi per didelius apatinius. Dėl papildomos erdvės dėvėjimo metu oras visada sklinda per vidines erdves ir dėl to prarandama šilumos. Pirkdami moteriškus termo apatinius, pasirinkite variantą, kuris tinka jūsų kūno formoms. Drabužis neturi būti per ankštas, bet įsitikinkite, kad jis tinkamai priglunda.

Apatinių drabužių audinys

Skirtingi gamintojai šilumos izoliacijai pagerinti naudoja įvairius audinius, tačiau geriausia rinktis audinį, kuris nedirgins jūsų odos. Moteriški apatiniai, pagaminti iš vilnos, yra geras pasirinkimas, jei galite tai sau leisti. Vilnoniai apatiniai ramina odą, tačiau jų kaina yra didelė, ypač jei vilna yra aukštos kokybės. Kita vertus, sintetiniai audiniai yra pigesni ir lengvesni. Jie yra austi taip, kad atkartotų vilnos ir kitų audinių mišinį, kad būtų patogiau juos dėvėti. Rinkitės iš audinių, kurie gerai išlaiko kūno šilumą ir apsaugo nuo šalto oro.

Moteriško apatinio trikotažo funkcija

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra apatinio trikotažo funkcija. Kalbant apie funkcionalumą, reikia sutelkti dėmesį į apatinio trikotažo izoliacines savybes, tamprumą ir atsparumą bakterijoms. Rinkitės audinį, kuris sulaiko kūno šilumą. Sintetiniai audiniai yra puikūs dėl savo izoliacinių savybių. Taip pat geriausia rinktis tamprius apatinius dėl jų patvarumo. Tamprus termo drabužis ne tik geriau priglus, bet ir ilgai tarnaus.

Partnerio turinys

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top