Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Į Rio de Žaneirą išlydėti trys olimpiados dalyviai iš Alytaus

Į Rio de Žaneirą išlydėti trys olimpiados dalyviai iš Alytaus

Šiandien į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes išlydėti lengvosios atletikos sportininkai alytiškiai Brigita Virbalytė-Dimšienė, Vaida Žūsinaitė ir Remigijus Kančys. Ištvermės, kantrybės bei puikių įspūdžių jauniesiems sportininkams linkėjo Alytaus miesto vadovai ir olimpiados dalyvių artimieji.

„Jūs esate puikus pavyzdys, jog Alytaus žmonės pasižymi ištverme tiek sporte, tiek gyvenimiškose situacijose. Labai smagu jus matyti vykstančius atstovauti Lietuvai, Alytui. Jūs esate mūsų miesto ambasadoriai – kiekvienas jūsų indėlis labai vertinamas. Nė kiek neabejoju, atiduosite visas jėgas šioms žaidynėms, o dalyvavimas jose jau yra svarbus rezultatas. Todėl didžiuojamės jumis ir linkime sėkmės“, – olimpiados dalyviams linkėjo Alytaus miesto mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius.

Sportininkai susitikime pasidalijo įspūdžiais apie pasirengimą olimpinėms žaidynėms, įvykdytus reikalavimus šioms varžyboms ir kokiomis nuotaikomis jie vyksta atstovauti Lietuvai. „Stengsimės pasiekti tai, ką galime geriausiai. Sportas mums yra gyvenimo aistra ir, net jeigu kartais jaučiame fizinę kančią, mes didžiuojamės atstovaudami savo šaliai, savo kraštui“, – sakė B. Virbalytė-Dimšienė. Ji taip pat pabrėžė, jog labai malonu būti išlydėtai į olimpiadą savo gimtajame mieste.

Lengvaatletė V. Žūsinaitė teigė, kad žaidynių laukia be didelės įtampos, stengiasi išlikti rami. „Į Rio vykstu jausdamasi gana rami. Manau, didžiausia įtampa buvo prieš atranką į olimpines žaidynes, o supratus, kad patekau, ji nuslūgo“, – susitikime pasakojo V. Žūsinaitė. Sportininkė sielą ir kūną taip pat nuramina užsiimdama mėgstama veikla – grybaudama.  V. Žūsinaitei pritarė ir R. Kančys teigdamas, jog treniruotės ir pasiruošimas yra sunkiausia dalis, o į Rio de Žaneirą sportininkai vyksta gerai nusiteikę.

Didelio palaikymo sportininkai sulaukė ne tik iš miesto vadovų, bet ir iš artimųjų. „Didžiuojuosi savo broliu, jis man yra autoritetas ir sektinas pavyzdys“, – sakė olimpiados dalyvių išlydėti atvykusi R. Kančio sesuo Loreta.

Rio de Žaneiro olimpinėse varžybose pirmoji dalyvaus V. Žūsinaitė – ji maratoną bėgs rugpjūčio 14 d., B. Virbalytė-Dimšienė maratoną bėgs antroji – rugpjūčio 19 d., R. Kančys – rugpjūčio 21 d.

www.alytus.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top