Pradinis / Renginiai, pramogos / Inga Norkutė susitiko su savo herojės Medos „latviška versija“

Inga Norkutė susitiko su savo herojės Medos „latviška versija“

Lietuviškas TV3 televizijos serialas „Moterys meluoja geriau“ didžiulio pasisekimo sulaukė ne tik gimtinėje, bet ir už jos ribų. Jau antrą sezoną reitingų lentelės aukštumose puikuojasi latviška serialo versija. Tiek lietuviškos TV3, tiek latviškos TV3 televizijos eteryje rodomuose serialuose bene labiausiai žiūrovų dėmesį traukia žavingoji herojė Meda. Lietuvoje vaidmenį atlieka aktorė Inga Norkutė-Žvinienė, o Latvijoje – aktorė Evija Skultė.

Žinomos moterys susitiko praėjusią savaitę prodiuserių įmonės „Videometra“ sezono uždarymo vakarėlyje. I. Norkutė-Žvinienė sako, kad, nepaisant išvaizdos skirtumų, jos abi spinduliuoja charizma.

„Bus įdomių nuotraukų, nes aš blondinė, o ji tamsi, bet tokia pat žavinga, – sako juokdamasi aktorė. – Kalbėjomės rusiškai, Evija sakė žiūrinti mūsų lietuvišką serialą. Žinoma, jos herojė šiek tiek kitokia nei maniškė. Po pokalbio man kilo smalsumas pažiūrėti, kaip ji ten atrodo, kaip vaidina. O jei trumpai, tai matyti, kad labai charizmatiška aktorė. Labai smagu buvo ją sutikti.“

Inga prisipažįsta, kad patarimų viena kitai jos nedalijo. „Patarimą galėčiau tik sau duoti – neprarasti formos. Mat per šiuos septynis sezonus aš savo personažą pamilau ir beveik su juo suaugau. Nors, tiesą pasakius, iš pradžių turėjau vaidinti ne Medą, o Margaritą. Tačiau režisierius Alvydas Šlepikas nusprendė kitaip, liepė man vaidinti Medą“, – atskleidžia aktorė.

Latvijoje „Moterys meluoja geriau“ serialas rodomas vasarą. Jau šią savaitę prasideda antrasis jo sezonas latviškos TV3 televizijos eteryje. Serialu kaimyninėje šalyje rūpinasi lietuviai – režisierius Sigitas Račkys ir prodiuseris Rimvydas Martinaitis.

Parengė Erika Vyšniauskaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top