Pradinis / Laikas Sau / Įrašas, kurio raminamuoju poveikiu įsitikino milijonai žmonių

Įrašas, kurio raminamuoju poveikiu įsitikino milijonai žmonių

Negalite užmigti? Skaičiuoti avių jums nebeprireiks. Jūsų bilietas į saldų miegą yra Leitrimo grafystėje, Airijoje, tekančios upės garsai. Tereikia paspausti įrašo paleidimo mygtuką.

Šio vaizdo įrašo, kuriame susilieja malonus paukščių čiulbesys ir tekančio vandens garsai, raminamuoju ir migdomuoju poveikiu jau įsitikino milijonai žmonių.

Vaizduojamojo meno atstovas Johnnie Lawsonas šį įrašą padarė prieš daugiau nei dvejus metus ir nuo tada sulaukė daugybės su miego problemomis susiduriančių žmonių iš viso pasaulio laiškų. Šie tvirtino, kad įrašo garsai jiems greitai sukelia snaudulį.

J. Lawsonas jau yra nufilmavęs beveik 200 gamtos klipų. Jis kuria šiuos klipus ilgus tam, kad žmonės, nubudę vidury nakties, vis dar girdėtų atpalaiduojantį garso takelį. Vienas „YouTube“ vartotojas apie šio vaizdo įrašo poveikį kalbėjo: „Nuo tada, kai radau šį vaizdo įrašą, džiaugiuosi ilgesniu miegu naktimis ir didesniu žvalumu dienomis. Aš sunkiai užmigdavau visiškoje tyloje ir dar labiau mane trikdydavo tyla pabudus ryte. Dabar man tereikia įsijungti ausines, užsimerkti ir po kelių minučių nugrimztu į miegą. Rytais jaučiuosi daug geriau.“

Milijonai žmonių šį vaizdo įrašą taip pat naudoja medituodami, mokydamiesi ir norėdami suvaldyti stresą, nusiraminti.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top