Pradinis / Renginiai, pramogos / Jaunimo festivalyje Vilniuje laukia gausybė renginių

Jaunimo festivalyje Vilniuje laukia gausybė renginių

2015 m. birželio 11 d. Vilniuje rengiamas Globalaus jaunimo festivalis. Renginio dieną vyks susitikimai su muzikos ir sporto žvaigždėmis, jaunimo forumas ir debatai „Švietimas lemia visuomenės gerovę“, siaus gatvės šokių kovos ir repo atlikėjų konkursas bei kitos pramogos. Pedagogams organizuojama poilsio zona „Kava su istorija“, kurioje prie skanios kavos puodelio jie galės pasidalyti mokslo metų įspūdžiais, atsipalaiduoti ir pajusti ateinančią vasarą.

Festivalį organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su partneriais – Lietuvos moksleivių sąjunga, VšĮ Debatų centru, gatvės šokių studija „Skillz“, reperiu Ernestu Bogdanovu (Beep).

Festivalio renginiuose dalyvauti kviečiami vyresni moksleiviai ir mokytojai iš visos Lietuvos. Visi festivalio renginiai nemokami, tik reikia iš anksto užsiregistruoti.

„Globalaus jaunimo festivalis organizuojamas siekiant sužadinti jaunimo domėjimąsi pasaulio įvykiais ir norą veikti – apmąstyti savo tapatybę, gyvenimo būdą, atsakomybę už save ir savo aplinką, sužinoti, kokiomis priemonėmis galima prisidėti prie pasaulyje egzistuojančios nelygybės mažinimo, taikos palaikymo ir darnios globalios visuomenės plėtros“, – pasakoja Miglė Kemėžytė, Globalaus jaunimo festivalio organizatorė.

Organizuojama daugybė renginių. Susitikimų erdvėje – kino filmų kompozitoriaus Tito Petrikio, muzikanto Sauliaus Urbonavičiaus (Samo), kariūno Eimanto Tamulyno, Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjo Antano Kavaliausko bei Vilniaus „Žalgirio“ komandos narių pasakojimai apie tai, ko reikia bendraujant su kitų šalių ir kitų kultūrų žmonėmis, kas padėjo ir padeda jiems siekti asmeninės ir juos supančių žmonių gerovės, apie galimybes, kurias atveria gebėjimas bendrauti su žmonėmis be išankstinių nuostatų.

Veiklas kūrybinėse festivalio erdvėse vykdys policijos ir krašto apsaugos pareigūnai, ugniagesių gelbėtojų mokykla, Vilniaus dizaino kolegijos studentai, „Barclays“ technologijų centras Lietuvoje, Baltijos aplinkos forumas, taip pat įvairios jaunimo organizacijos.

Gatvės šokėjų kovos „Vote for Education“ – tai unikalios šokių varžybos, kurios suburs skirtingų stilių šokėjus varžytis tarpusavyje po vieną pagal įvairių stilių muziką.

Repo atlikėjų konkurse „Rap for Education“ jaunieji reperiai atliks specialiai konkursui sukurtus kūrinius apie savo gyvenimą mokykloje, kur jaunas žmogus praleidžia didelę savo laiko dalį, susiranda naujų draugų, įgyja patirties, sužino ir išgyvena naujų dalykų.

Jaunimo forumo „Globalus švietimas: nuo sampratos iki veiksmų“ dalyviai – Lietuvos moksleivių sąjungos, kitų šalies jaunimo organizacijų atstovai, aktyvūs moksleiviai, pasaulio lietuvių organizacijų nariai – diskutuos apie globaliojo švietimo svarbą bei rengiamą Lietuvos globaliojo švietimo koncepciją.

Debatų centro organizuojamuose jaunimo debatuose „Švietimo kokybė lemia visuomenės gerovę“ savo nuomone pasidalys tarptautinių debatų laureatai.

Bendravimo, poilsio ir susitikimų erdvėje „Kava su istorija“ mokytojai dalysis istorijomis apie tai, kas jiems rūpi, kas svarbu ir įdomu.

Renginio programą ir registracijos sąlygas rasite čia: http://www.lvjc.lt/index.php?page=globalaus-jaunimo-festivalis&hl=lt_LT

Festivalis vyks 2015 m. birželio 11 d. (ketvirtadienį) 10.00–18.00 val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Konstitucijos pr. 25, Vilniuje.

Festivalio renginiai nemokami, tačiau būtina registruotis.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centro inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top