Pradinis / Renginiai, pramogos / Šeimos dienos šventė Druskininkuose

Šeimos dienos šventė Druskininkuose

Darni, mylinti šeima yra turtas ir žmonėms, ir visai bendruomenei. Tarptautinės šeimos dienos proga penktadienį Druskininkuose, Jaunimo užimtumo centre, šurmuliavo smagi šventė. Ji dovanojo gerą nuotaiką dideliems ir mažiems.

Druskininkai turi kuo didžiuotis – renginyje pagerbta net 20 pavyzdingų daugiavaikių ir aktyvių šeimų. Šeimoms įteikti Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko bei renginio globėjos Lietuvos Respublikos Seimo narės, Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkės Kristinos Miškinienės padėkos raštai ir dovanos.

K. Miškinienė džiaugėsi girdėdama smagų šeimų šurmulį ir padėkojo joms už atsidavimą ir rūpinimąsi vieni kitais. „Savo vaikams jūs dovanojate visa, kas geriausia. Esate verti bendruomenės pagarbos ir padėkos už tai, kad mylite vaikus ir jiems atiduodate visą savo gyvenimą. Juk šeima yra valstybės pamatas, mažiausia ląstelė, nuo kurios priklauso visos šalies gerovė“, – kalbėjo renginio globėja.

Gražios šventės ir santarvės šeimose visiems linkėjo mero pavaduotojas Linas Urmanavičius. „Visi norime, kad mūsų šeimos, vaikai ir tėvai, būtų sveiki, vaikai augtų laimingi. Noriu palinkėti dažnesnio bendravimo šeimose ir tarp šeimų – padėkime vieni kitiems, būkime vieni kitiems reikalingi. Tada ir visuomenė bus kitokia“, – sakė L. Urmanavičius.

Mažieji druskininkiečiai tėvelius bei renginio svečius džiugino šokiais, dainomis ir žaidimais. Pasirodymą dovanojo Ronata Balkaitienė kartu su savo auklėtinėmis.

Po šventinio koncerto visi skubėjo ragauti gardaus torto bei pasidalyti įspūdžiais.

www.druskininkai.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top