Pradinis / Renginiai, pramogos / JAV violončelės virtuozas ir „Vilnius Guitar Trio“ sujungs jėgas koncertuose „Come Together“

JAV violončelės virtuozas ir „Vilnius Guitar Trio“ sujungs jėgas koncertuose „Come Together“

Prodiuserinės kompanijos „Arts Libera International“ kvietimu į Lietuvą iš Jungtinių Amerikos Valstijų atvyksta žymus violončelės virtuozas ir kompozitorius Ianas Maksinas (Ian Maksin). Puikus solistas ir įvairios sudėties tarptautinių ansamblių dalyvis, su koncertais apkeliavęs daugiau negu trisdešimt pasaulio šalių, muzikuoja prestižinėse Amerikos, Europos, Azijos koncertinėse salėse kartu su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Andrea Bocelli, Stingas, Gloria Estefan, Barry Gibbas ir kt.

Ianas Maksinas tik su jam būdinga įtaiga gali nuostabiai pagroti klasikinės muzikos koncertą su orkestru ir taip pat pakerėti publiką grodamas solo džiazo arba roko kompoziciją. Šį kartą muzikantas drauge su pripažintu gitaros virtuozų ansambliu „Vilnius Guitar Trio“ (Artūras Chalikovas, Gintaras Šulinskas, Andžej Zujevič) paskleis magišką energiją net penkių Lietuvos miestų koncertinėse erdvėse. Kaip teigia pats maestro, galimybė muzikuoti su trimis gitaros virtuozais vienoje scenoje jam yra naujas iššūkis, kurio jis seniai laukė.

Lietuvos publika jau dabar nekantriai laukia jungtinio JAV ir Lietuvos profesionalų pasirodymo. Pirmą kartą Lietuvos muzikos istorijoje įvyksiantis projektas, be jokios abejonės, bus didelis įvykis kultūros padangėje. Galima tik įsivaizduoti, kokią galingą energiją pavyks sukurti scenoje, kai savo jėgas ir ilgametį profesionalumą suvienys aukščiausio lygio virtuozai ir pripažinti menininkai.

Koncertų meninė programa labai plati ir įvairi – nuo auksinės klasikos iki ugningų tango, džiazo ir roko kompozicijų. Pasak pačių atlikėjų, tai meninė programa, specialiai parengta publikai, vertinančiai emocingą, nuoširdžią, aukšto meninio lygio muziką, kuri tikrai sužavės ir pakylės dvasiškai. Skambės J. S. Bacho, A. Piazzollos, „Led Zeppelin“, „The Beatles“,  Ch. Corea, B. Goodmano, „The Eagles“, D. Ellingtono, I. Maksino, Stingo ir kitų visame pasaulyje pripažintų kompozitorių kūriniai. Koncertuose bus daug virtuoziškų improvizacijų, netikėtų harmonijų, įspūdingų melodijų ir, žinoma, staigmenų. Žinomi muzikantai žada įspūdingą ir nepamirštamą renginį.

Kviečiame visus profesionalaus ir kokybiško meno gerbėjus nepraleisti progos ir apsilankyti koncertuose.

Bilietus platina koncertų salių kasos ir Bilietai.lt: http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/ian-maksin-ir-vilnius-guitar-trio-koncerte-come-together-47430/   

Koncertai vyks:

Kovo 15 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje

Kovo 16 d. 18 val. Marijampolėje, kultūros centre

Kovo 17 d. 18 val. Alytuje, miesto teatre

Kovo 18 d. 18 val. Šiauliuose, kamerinėje salėje „Polifonija“

Kovo 19 d. 17 val. Kaune, valstybinėje filharmonijoje

Organizatorių nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top