Pradinis / Sportas / Justinas Kinderis – pasaulio taurės varžybų I etapo finale

Justinas Kinderis – pasaulio taurės varžybų I etapo finale

Justinas Kinderis (1)Lietuvos penkiakovininkas Justinas Kinderis po labai sunkios kovos pateko į šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės pirmojo etapo finalą. Jis vyks šį šeštadienį Meksikoje.

Pasaulio čempionas keturkovėje (atrankos varžybos vyksta be jojimo rungties) surinko 1107 taškus ir užėmė 33 vietą. Į finalą pateko 36 sportininkai.

„Diena buvo labai sunki. Fechtavimo rungtyje labai sunkiai įsibėgėjau. Jau buvo kilę minčių, kad nepateksiu į finalą, nes labai blogai jaučiausi. Varžybose dalyvaujame iš karto po labai ilgos kelionės. Manau, merginoms tai ir pakišo koją. Laimei, mano didesnė patirtis padėjo išsikapstyti“, – po varžybų sakė sportininkas.

Pirmąją vietą atrankos varžybose užėmė rusas Aleksandras Lesunas, surinkęs 1138 taškus. Antras liko vengras Robertas Kasza (1137), trečias – meksikietis Jorge Inzunza (1134). Iš viso atrankos varžybose dalyvavo 82 atletai.

„Į Meksiką atvyko visi stipriausi varžovai. Kol kas sunku spręsti, kas atrodo geriau ar blogiau. Per atrankos varžybas tikrai gerai pasirodė italai ir rusai“, – apie varžovus kalbėjo J. Kinderis.

Vyrų atrankos varžybų rezultatai: http://www.pentathlon.org/uipm-portal/public/dashboard/widget/1/38/full-event-view/2/68/2014-02-27.

Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top