Pradinis / Kūrybos podiumas / „JŽ Destiny“ įkūrėja: „Svajonės pildosi, net kai apie jas pamirštame“

„JŽ Destiny“ įkūrėja: „Svajonės pildosi, net kai apie jas pamirštame“

„Manau, kad gyvenime niekas nevyksta atsitiktinai“, – sako Justyna Žukovska, savo kuriamiems odinės galanterijos gaminiams pasirinkusi „JŽ Destiny“ prekių ženklo vardą. Vaikystės svajonė, per daugybę metų nusėdusi giliai į pasąmonę, netikėtai iškilo ir įgijusi pavidalą dabar džiugina ne tik pačią Justyną, bet ir stilingų, išskirtinių rankų darbo aksesuarų gerbėjus.

Justyna Žukovska

Dažnai verslo imasi mamos, išėjusios motinystės atostogų ir ieškančios naujų savirealizacijos formų. Justynos atvejis kitoks: atrasti siuvimo malonumą padėjo ir pradėti kūrybinę veiklą paskatino sesers vestuvės. Ieškodama apdaro šiai ypatingai šventei, ji atsitiktinai rado vaizdo įrašą, kuriame rodoma, kaip modeliuojama, siuvama suknelė. Susidomėjusi ir panorusi pati išmokti siūti, mergina užsirašė į drabužių siuvimo kursus. Iš pradžių kūrė drabužius sau ir tik nedrąsiai pasvajodavo apie siuvimo verslą.

Vėliau Justyna internete netikėtai pamatė vaizdo įrašą apie rankinių siuvimą ir nusprendė pabandyti pati. Jau kitą dieną ant jos darbo stalo puikavosi natūralios odos delninė. Pasiuvusi ne vieną rankinuką ir delninę, mergina pajuto, kad tai jai labiau prie širdies nei drabužių siuvimas. Todėl, baigusi odinės galanterijos siuvimo kursus, pasirinko šią nišą.

Atrodytų, viską lėmė paprasčiausias atsitiktinumas, tačiau kūrėja mano, kad tai likimo pirštas. Apmąsčiusi praeitį, mergina prisiminė tapti siuvėja svajojusi dar darželyje. „Pasirodo, svajonės pildosi, net kai apie jas pamirštame“, – šypsosi Justyna, neatsitiktinai pasirinkusi „JŽ Destiny“ prekių ženklo pavadinimą.

Pradėjus verslą merginai teko mokytis ne tik naujų siuvimo subtilybių, bet ir apie prekių ženklo pozicionavimą, gilintis į rinkodaros, pardavimo priemones, stebėti, analizuoti mados tendencijas, administruoti verslo puslapį ir išmokti daug kitų su verslu susijusių dalykų. Trumpai tariant, reikėjo viską daryti pačiai, mokytis lankstumo.

Šiandien, atrodytų, Justynos neišgąsdintų jokie klientų įnoriai. „JŽ Destiny“ asortimente – gausybė moterims, vyrams ir vaikams skirtų natūralios odos gaminių: nuo įvairiausių rankinių, kūno diržų, piniginių iki papuošalų ir verslo dovanų.

Anot kūrėjos, „JŽ Destiny“ gaminius renkasi vertinantys rankų darbą, kokybę ir išskirtinumą. Mat dirbama pagal individualius užsakymus – klientai gali susikurti originalių vienetinių aksesuarų. Tarp originalumą vis labiau vertinančių lietuvių šių gaminių populiarumas sparčiai auga ir dėl patrauklaus kainos ir kokybės santykio. „Noriu parodyti, kad vienetinis kokybiškas natūralios odos gaminys nebūtinai turi kainuoti labai daug“, – vyraujantį įsitikinimą paneigia kūrėja.

Justyna ketina tobulinti esamus gaminių modelius, sukurti išskirtinio dizaino rankinių, kuprinių moterims, nebijančioms išsiskirti iš minios, o vyrams – pasiūlyti kuprinių bei rankinių. Taip pat planuoja rengti kūrybines dirbtuves ir kviesti visus, norinčius mokytis siūti galanterijos grožybes.

Daugiau kūrėjos darbų – www.jzdestiny.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top