Pradinis / Renginiai, pramogos / Ką daryti, kad dovanos rinkimas netaptų galvos skausmu?

Ką daryti, kad dovanos rinkimas netaptų galvos skausmu?

Viena didžiausių klaidų, kurias darome pirkdami dovanas kitiems (ir sau), yra mąstymas, kad, dovanojant daugiau daiktų, žmonės tampa laimingesni. Laimė neatsiranda pridedant teigiamų dalykų. Ji atsiranda pašalinus neigiamus dalykus.

Rinkdami dovanas, raskite problemą gavėjo gyvenime ir išspręskite ją savo dosnumu. Pavyzdžiai, pašalinkite nepatogumus: pagaląskite jo peilius, nupirkite jam žaliuzes arba sumokėkite už meistro paslaugas, kad jis nueitų į namus ir sutvarkytų smulkmenas, pvz., girgždančias duris, sugedusius šviesos jungiklius ar nesandarias kriaukles. Išsklaidykite nuobodulį: suplanuokite vakarėlį ar išvyką su dovanos gavėju ir draugais. Aklieji skonio testai yra vieni mėgstamiausių. Pakvieskite į kineziterapeuto ar technikos pamokas. Nedovanokite įspūdžių be datos. Jei dovanojate masažą ar maisto gaminimo pamokas, suplanuokite ir tai. Dovanokite sodinamus augalus, o ne gėles. Taip pat kuponai internetu pravers ir jums, ir tam asmeniui, kuris gaus tokią dovaną.

Rinkdami dovanas esame savanaudiški. Norime pasirodyti esantys puikūs dovanotojai, todėl perkame dovanas, kurios padarytų įspūdį. Pavyzdžiui, ryškios gėlės. Problema ta, kad įspūdžiui išnykus gavėjas turi susitvarkyti su tuo, kas liko. Jei norite būti nesavanaudiški, geresnė dovanų rinkimo strategija yra pirkti praktiškas dovanas, kurios džiugintų ilgai. Gal įspūdis bus mažesnis, tačiau dovana bus naudojama ilgai. Tyrimai parodė, kad tai nusveria vienkartinį prašmatnios dovanos efektą.

Atminkite, kad sentimentalumas yra ypač svarbus renkant dovanas švenčiantiems ypatingą gyvenimo įvykį, pvz., vestuves, mokyklos ar universiteto baigimą, išėjimą į pensiją arba kitas svarbias progas. Tyrimai rodo, kad tokiomis progomis daiktai yra geresnė dovana nei patirtis. Net jei tai, ką dovanojate, nėra itin apgalvota (bent jau jūsų mintyse), galite tai padaryti ypatingu būdu. Ypatingas jūsų dovanos pristatymas sukelia emocijų ir formuoja prisiminimus, kurie suteikia dovanai papildomos vertės. Pavyzdžiai, laiškas. Parašykite apgalvotą laišką, kupiną sentimentų. Gražiai įvyniokite. Užmaskuokite nedidelę dovanėlę milžiniškoje pakuotėje arba supakuokite netikrą dovaną ir vėliau atskleiskite tikrąją.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top