Pradinis / Laikas Sau / Kaip susipažinti su savo vidumi?

Kaip susipažinti su savo vidumi?

Ar mes iš tikrųjų gerai pažįstame save? Neretai atsitinka taip, kad mes geriau žinome, ko iš mūsų tikisi visuomenė ar kokiais žmonėmis mūsų artimieji nori, kad būtume. Kartais taip susitapatiname su kitų projekcijomis apie mus, jog prarandame ryšį su savo tikrosiomis vertybėmis, poreikiais ir troškimais. O aiškiai nežinant, ko nori mūsų vidus, sunku pasirinkti tokį gyvenimo kelią, kuris leistų jaustis laimingam. Tad kaip galime susipažinti su savo vidumi?

Norėdami labiau pažinti save ir išgirsti savo vidų, pasistenkite skirti tam tikrą dienos dalį atsitraukti nuo kasdienio triukšmo, didelio kiekio informacijos ir padėkite telefoną į šalį. Susikurkite erdvę, kurioje galėtumėte ramiai pabūti su savimi. Pamėginkite atsiriboti nuo visų vaidmenų, kuriuos sau priskiriate, ir atsakykite sau į šiuos klausimus: kur norėtumėte save matyti, nepriklausomai nuo to, ko nori kiti? Kam jaučiate aistrą ir kas jus motyvuoja? Kokios yra jūsų pagrindinės vertybės? Kokie jūsų įsitikinimai apie pasaulį? Atsakydami į šiuos klausimas turite būti labai sąžiningi sau. Ir nieko tokio, jei atsakymai neateis iš karto, duokite sau laiko.

Kitas labai svarbus dalykas, kuris padeda pažinti savo vidų, tai sąmoningas savo minčių, jausmų ir reakcijų stebėjimas. Kai sugebame atsitraukti ir pasižiūrėti į save iš šono, galime pradėti matyti, kas mus iš tiesų džiugina arba, atvirkščiai, priverčia jaustis nemaloniai, apie ką dažniausiai galvojame ir kiek laiko skiriame negatyvioms, o kiek teigiamoms mintims. Pastebėję visus šiuos dalykus galime pasidaryti išvadas ir imtis pokyčių.

Geriau pažinti savo vidų taip pat padeda įvairios praktikos, tokios kaip, pavyzdžiui, meditacija, joga, įvairūs terapiniai užsiėmimai. Svarbiausia rasti tai, kas yra jums priimtiniausia. Atsigręžti į save padeda ir buvimas gamtoje. Laiką leidžiant gamtoje, stebint ir įsiklausant į tai, kas vyksta aplinkui, ne tik nurimsta protas, bet ir atsipalaiduoja nervų sistema, o nurimę galime aiškiau suprasti, ko iš tikrųjų norime.

Savęs pažinimas – tai nuolatinė kelionė, kurioje kiekvienas atradimas priartina mus prie mūsų tikrojo aš.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top