Pradinis / Šeima ir sveikata / Patarimai, kaip pasiruošti vaikelio gimimui

Patarimai, kaip pasiruošti vaikelio gimimui

Kūdikio gimimas tikriausiai yra vienas iš labiausiai gyvenimą keičiančių įvykių. Jis atneša labai daug džiaugsmo, bet kartu, ypač jei tai yra pirmasis jūsų vaikelis, jaudulio ir nežinomybės. Nėštumo metu jūsų prioritetai, vertybės ir lūkesčiai gali smarkiai pasikeisti, bet tai yra normalu. Svarstote, kaip pasiruošti vaikelio gimimui? Pateikiame jums keletą patarimų, kurie padės pasiruošti šiam svarbiam įvykiui.

Dalyvaukite nėščiųjų kursuose

Nėščiųjų kursai jums gali padėti atsakyti į rūpimus klausimus, įgyti teorinių ir praktinių žinių apie nėštumą ir gimdymą bei suteikti daugiau pasitikėjimo ir užtikrintumo. Be to, tokiuose kursuose galite surasti bendraminčių ir sulaukti palaikymo, o tai gali padėti sumažinti nerimą.

Susidarykite gimdymo planą

Kas yra ir kam skirtas gimdymo planas? Šis planas, žodžiu ar raštu, yra perduodamas medicinos personalui ir jame galite nurodyti pageidaujamą gimdymo eigą, savo lūkesčius ir norus. Nėra nustatytos formos ar taisyklių, koks šis planas turėtų būti, todėl jame viską galite išdėstyti plačiau arba trumpai ir lakoniškai. Nors gimdymo planas nėra privalomas, tačiau jo turėjimas gali palengvinti ir pagreitinti sprendimų priėmimą.

Namuose sukurkite erdvę kūdikiui

Svarbus žingsnis ruošiantis vaikelio gimimui yra paruošti savo namus jo atėjimui, sukuriant saugią ir patogią vietą, kurioje jis galės augti ir tyrinėti pasaulį. Kūdikio kambario ar vietos įrengimas bei reikalingų prekių supirkimas gali pareikalauti nemažų išlaidų. Keletas būdų, kaip galėtumėte jas sumažinti, – tai pradėti ieškoti reikalingų daiktų kuo anksčiau ir sulaukti jiems taikomų nuolaidų, sudaryti dovanų sąrašą ir pasidalinti juo su šeima ir draugais, pasiteirauti, galbūt jūsų draugai ar pažįstami turi mažai naudotų kūdikių rūbelių, kuriuos jūs galėtumėte panaudoti.

Pasiruoškite gimdyvės krepšelį

Geriausia iš karto pasiruošti du skirtingus krepšelius, nes vienas jų bus reikalingas prieš gimdymą ir gimdykloje, o kitas – po gimdymo, palatoje. Siekiant išvengti nereikalingo streso, rekomenduojama daiktus, kurie bus reikalingi gimdymo namuose, susidėti likus maždaug mėnesiui iki numatomos vaikelio gimimo dienos. Išsirinkę gimdymo namus, pasidomėkite, ką jie suteikia mamoms, o ką turėsite atsivežti iš namų. 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top