Pradinis / Grožis ir mada / Ką išvydo parodos „Pelenė“ lankytojai

Ką išvydo parodos „Pelenė“ lankytojai

Savaitgalį Lietuvos kongresų ir parodų centrą „Litexpo“ uzurpavo grožis. Pavasario tradicija tapusioje tarptautinėje grožio industrijos parodoje „Pelenė“ surengta daugybė renginių, skirtų grožio profesionalams ir visiems, neabejingiems šios industrijos kūrybiniams proveržiams.

Tarptautinės grožio industrijos parodoje „Pelenė“ nestigo seminarų, konkursų bei čempionatų. Grožio profesionalai ir gerbėjai savaitgalį renginyje galėjo ne tik pasisemti žinių iš šios srities asų, bet ir stebėti kūrybines metamorfozes.

Parodoje ketvirtus metus iš eilės kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos „Kigsa“ organizuotas Atvirasis Lietuvos čempionatas taip pat negailėjo staigmenų susirinkusiesiems. Jame surengta net keletas dešimčių rungčių, kuriose jėgas išbandė grožio specialistai: kirpėjai, vizažistai, manikiūro, blakstienų priauginimo meistrai, stilistai bei šių specialybių studentai.

Čempionato metu vyko fotografijų konkursas „Metų kirpėjas“, profesijos mokytojų komandų kūrybinės dirbtuvės „Žvilgsnis į ateitį“ bei pirmą kartą šalies istorijoje „Metų profesijos pedagogo“ rinkimuose už ilgametį darbą buvo pagerbti grožio profesijos mokytojai ir dėstytojai.

Atvirajame Lietuvos čempionate dėl geriausiųjų titulo varžėsi ne tik grožio industrijos profesionalai, profesijos mokytojai bei studentai iš Lietuvos, bet ir šios srities specialistai, atvykę iš kaimyninių Pabaltijo šalių. Konkursantų darbus, remdamasi pasaulinės kirpėjų asociacijos OMC („Organisation Mondiale Coiffure“), vienijančios daugiau kaip pusę milijono narių iš skirtingų šalių,  nuostatais, vertino kompetentinga Lietuvos ir užsienio šalių komisija. Joje sprendžiamąją galią renkant verčiausius turėjo: Natalija Pavlova, Denis Kartashev, Inesa Svetkina, Oksana Kurdybakha, Una Bernatovič, Egidija Kilienė, Irma Kasiukevičienė, Margarita Sajeta-Vasilko, Daiva Jankauskaitė, Kristina Gorodeckienė, Robertas Sakalauskas, Olga Barkovskaja Kozlovskaja, Jolita Zujienė, Jūratė Krištaponienė, Marijus Mazuraitis, Ilona Čypienė, Nina Gorlushko, Anna Zirina, Birutė Pajedienė, Vilija Šeputienė, Ala Volkova, Irma Baltrušaitienė, Aušra Malakauskienė bei Evelina Borisniova.

Fotografijų konkurse „Metų kirpėjas“ šiemet dalyvavo dvidešimt penki plaukų kirpimo profesionalai, pristatę originaliausių savo atliktų darbų fotografijas. Meistrų išmonė vertinta skirstant į kategorijas: koloristika, ilgų plaukų šukuosena, fantazinė šukuosena,  nuotakos įvaizdis bei madingas moteriškas ir vyriškas įvaizdžiai. Kas nuskins nugalėtojų laurus, sprendė tarptautinė grožio specialistų vertinimo komisija: Dmitriy Vinokurov, Denis Kartashev, Sergey Maslov, Irina Bakhtina, Sergey Zhilinsky, Natalija Pavlova ir Tindaro Orifici.

Renginio lankytojai taip pat galėjo išvysti čempionato miestelyje įsikūrusių dalyvių stenduose vykstančius pasirodymus. Vyko „Selective“ ir Aleksej Barinov kirpimų ir dažymų seminaras, svečio iš Graikijos Thodorio Holezo paskaita apie naujausias kirpimų tendencijas, plaukų priežiūros specialisto Dmitriy Vinokurov „Gala Show“ ir kt. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras ir Šv. Ignaco Lojolos kolegija susirinkusiuosius supažindino su grožio specialybių mokymosi programomis ir galimybėmis.

Parengė Agnė Kvederytė

Nuotraukų autorius Robertinas Valiulis

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top