Pradinis / Grožis ir mada / Tituluota gražuolė D. Kelbauskaitė ateitį sieja su darbu odontologo kabinete

Tituluota gražuolė D. Kelbauskaitė ateitį sieja su darbu odontologo kabinete

Vis dažniau fotosesijose pozuojanti ir ant podiumo pasirodanti konkurso „Mis Lietuva“ finalininkė Domantė Kelbauskaitė (20 m.) įsitikinusi, jog šiuolaikinei merginai vien kerinčio grožio bei jį liudijančių titulų nepakanka.

„Iš tiesų puošia ne misės karūna, o diplomas“, – įsitikinusi prieš daugiau nei metus antrosios vicemis juostą gražiausios šalies merginos rinkimuose užsirišusi Kauno kolegijos antrojo kurso studentė.

Burnos higienistės specialybę įgysianti kaunietė vienu mokslų baigimą liudijančiu dokumentu neapsiribos – ji ateityje ketina tęsti studijas universitete.

Daug laiko paskaitoms, pasirengimui egzaminams skirianti D. Kelbauskaitė tikino dirbdama priešais fotoobjektyvą pailsinti. Naujausia jai tekusi užduotis – pristatyti vestuvinių bei proginių suknelių kūrėjų Dianos Veliulienės ir Kristinos Sidaravičiūtės kolekciją „Elegancija“.

Tiuliai, mezginiai, šifonas – to svarbioms šventėms skirtuose drabužiuose netrūko. Kuriant kolekciją panaudota ir tai, kas šį sezoną itin madinga, – kai kurios proginės suknelės gimė iš atlaso, o vestuvinės – iš mikado audinio.

„Šiuolaikinės nuotakos dažniausiai renkasi lengvas, plazdančias sukneles. Tačiau jau kurį laiką populiariausiųjų viršūnėse yra šventiniai drabužiai iš kieto audinio“, – pasakojo dvidešimt metų vienus pagrindinių vestuvių atributų nuotakoms kurianti D. Veliulienė.

Pati tekėdama kūrėja suknelę nuomojosi ir stovėjo ilgoje eilėje, kad galėtų ją užsisakyti. Būtent tuo metu ji pasvajojo kada nors turėti proginių drabužių nuomos saloną bei juos kurti. Mintys materializavosi maždaug po penkerių metų, nuo to laiko D. Veliulienė tapo daugybės meilės istorijų liudininke.

Mintys, kokias sukneles nuotakos įsimylėtų vos pamačiusios, jai dažniausiai kyla žiemą. Eskizai ir idėjos perduodamos K. Sidaravičiūtei, gebančiai net sudėtingiausias kūrybines mintis paversti materija.

„Su vestuvinių suknelių madomis susipažįstame ir parodose, renginiuose, analizuojame specializuotus žurnalus. Jos itin dažnai nesikeičia, bet savų naujų detalių kūrėjai įneša kasmet. Tai, kas buvo populiaru anksčiau, po truputį grįžta. Kol kas tik neprognozuojame baltos spalvos renesanso. 2016 metų aistra turbūt būtų galima pavadinti kreminį kapučino atspalvį“, – atviravo autorė.

D. Kelbauskaitei dalyvaujant fotografo Gedimino Daškevičiaus fotosesijoje teko pasimatuoti ne tik D. Veliulienės kūrinius, bet ir vestuvines bei progines sukneles iš kitų kolekcijų. Derantį stilių jai parinko Olesia Les.

„Esu turbūt viena iš nedaugelio grožio konkursų dalyvių, nebijančių kraujo!“ – juokaudama sakė rimtas studijas ir modelio karjerą derinanti gražuolė.

D. Kelbauskaitė, rinkdamasi specialybę, pasekė tėčio odontologo pėdomis. O jos dalyvavimu grožio konkursuose bei užklasiniais užsiėmimais visada rūpinosi mama.

„Manau, ir mokslus, ir podiumą pavyks suderinti dar ne vienus metus. Nors iš grožio pasaulio daug ko išmokau, ateitį vis tiek sieju su darbu odontologo kabinete“, – į pastebėjimą, kad jau po metų galės pelnytai vadintis gražiausia burnos higieniste Lietuvoje, su šypsena atsakė reikšmingą titulą konkurso „Mis Lietuva“ finale pelniusi D. Kelbauskaitė.

Brice Barrett nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top