Pradinis / Grožis ir mada / Ką siūlo kosmetologės?

Ką siūlo kosmetologės?

Grožis toks pat permainingas kaip ir pavasario oras Lietuvoje. Tuo buvo galima įsitikinti gegužės 4 dieną surengtame kosmetologų meistriškumo konkurse „Grožio metamorfozės 2015“. Jį aštuntus metus organizavo Kauno kolegijos Medicinos fakultetas.

Per podiumo makiažą ir manikiūrą konkurso dalyvės – Kaune, Vilniuje, Šiauliuose kosmetologiją studijuojančios merginos – atskleidė visą pavasario spalvų gamą: nuauksinti saulės blyksniai, baltos gėlės žiedo trapumas, skaidrios, pastelinės spalvos, ryškių spalvų intarpai mainėsi su nakties juoda ir sidabro lašų šalčiu.

Dėl nugalėtojų titulo susirungusios studentės turėjo pademonstruoti profesionalius makiažo atlikimo įgūdžius ir gebėjimą perprasti konkurso temą. Šiai metais organizatoriai kvietė dalyves interpretuoti temą „Grožio kerai“.

Konkurso dalyvių pasirodymus vertino profesionalūs kosmetologai, įvaizdžio ir aprangos dizaino specialistai, vadovaudamiesi specialiais kriterijais: dizaino kompozicija ir išdėstymu, darbo technika, spalvų derinimo sėkme, darbo ir konkurso temos atitikimu ir kt.
Pirmąją vietą makiažo kategorijoje laimėjusi Ieva Bulvinaitė (Kauno kolegija) siūlo šį pavasarį dabintis pasteliniais atspalviais ir po žiemos neužmiršti baltos spalvos. Modelis komisiją sužavėjo porceliano lėlės įvaizdžiu ir smulkiomis garbanėlėmis – įkvėpimo studentė sėmėsi iš rokoko epochos. Ieva Umaraitė komisijai pateikė auksu tviskantį makiažą, padabintą milžiniško ilgio blakstienomis. Turėjusi aiškų planą prieš konkursą mergina nusprendė pasiduoti improvizacijai, ir komisija tai įvertino antrąja vieta. Kitos dalyvės Sofijos Marijos Inokaitytės darbas sužavėjo minimalizmu ir sumanymu makiažo linijas tarsi pratęsti ant plaukų. Ji laimėjo trečiąją vietą.

Nagų dailės rungtyse pergales skynė: Vaida Grubinskaitė (1 vieta, Kauno kolegija), Giedrė Slimaitė (2 vieta, Vilniaus kolegija) ir Rasa Bobonaitė (3 vieta, Kauno kolegija).

Kauno kolegijos inf. ir nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top