Pradinis / KARJERA / Kada reikalinga statybų techninė priežiūra?

Kada reikalinga statybų techninė priežiūra?

Labai dažnai, grožėdamiesi gražiais senamiesčiais, susimąstome, kaip gali būti, kad šie itin seni pastatai vis dar taip gerai išsilaikę. Pastatų būklė pirmiausia priklauso nuo tinkamo jų tvarkymo, kuris grindžiamas geriausios įmanomos techninės būklės palaikymu. Istorinių pastatų atveju jų savininkų ir valdytojų misija – išlaikyti kuo geresnę pastatų techninę būklę, kad jų istorinės vertybės būtų išsaugotos ateities kartoms. Mūsų namai ir kiti šiuolaikiniai namai reprezentuoja šiuolaikinę architektūrą ir bus jos įvaizdis ateityje. Todėl viena iš pagrindinių pastatų savininkų ir valdytojų pareigų – imtis visų įmanomų veiksmų, kad pastatai būtų tinkamos techninės būklės.

Kas yra techninės priežiūros paslauga?

Nekilnojamojo turto statybų techninė priežiūra taip pat apima priežiūros ir atnaujinimo darbus pagal parengtą grafiką bei projektus. Sistemingai tikrinant pastato techninę būklę, galima iš anksto planuoti priežiūros ir renovacijos darbus. Ši veikla vykdoma kuo greičiau ir efektyviau, kad nebūtų trukdoma gyventojams ar turto naudotojams. Renovaciją atlieka statybos įmonė, turinti atitinkamus leidimus atlikti tokio pobūdžio darbus. Ją prižiūri už techninę pagalbą atsakinga įmonė. Dėl to savininkas gali būti tikras, kad darbai bus atlikti tinkamai, laikantis galiojančių taisyklių.

Nekilnojamojo turto priežiūros, atliekamos iš išorės, privalumai

Atsakomybė, susijusi su nekilnojamojo turto priežiūra, yra didelė. Dėl šios priežasties vis daugiau nekilnojamojo turto savininkų techninę priežiūrą patiki išorės įmonei, o tai yra naudingas sprendimas. Taip užtikrinama, kad už pastato techninę būklę atsakinga įmonė pasirūpins tinkamu visų įrenginių ir instaliacijų veikimu, o tai užtikrins naudotojų ir gyventojų saugumą. Jie taip pat gali būti ramūs staigių nesėkmių atveju.

Pagal Statybos įstatymą, statinio objektas gali būti pradėtas statyti tik gavus galutinį sprendimą dėl statybos leidimo. Tačiau norint kreiptis dėl statybos leidimo, be daugybės dokumentų, reikia pateikti ir objekto statinio projektą. Statinio projektas yra projektas pagal reglamentą, kuris pridedamas prie prašymo išduoti statybą leidžiantį dokumentą. Remdamasi šiuo projektu, atitinkama architektūros ir statybos administravimo institucija priima sprendimą dėl statybos leidimo. Toks pastato projektas iš esmės susideda iš keturių dalių: architektūros, statybos, sanitarinės ir elektros instaliacijos. Ir visų šių darbų tinkamam atlikimui užtikrinti reikalinga statybų techninė priežiūra.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top