Pradinis / Grožis ir mada / Kaip atliekamos hialurono injekcijos?

Kaip atliekamos hialurono injekcijos?

Hialurono rūgšties injekcijas gali atlikti tik plastikos chirurgai ir gydytojai dermatologai. Nors nepatyrę kosmetologai ir siūlo mažesnes kainas bei akcijas, net neverta jų rinktis. Plastikos chirurgai jau spėjo pastebėti, jog apsilanko vis daugiau žmonių, kurie nukentėjo dėl nepatyrusių specialistų. Šalutiniai poveikiai gali būti infekcijos, asimetrija ir kt. Jeigu norite to išvengti, rinkitės patyrusius specialistus, kurie turi ilgametę darbo patirtį ir reikiamų žinių.

Ši procedūra iš pažiūros gali pasirodyti nesudėtinga, tačiau yra daug niuansų, kuriuos būtina išmanyti. Prieš procedūrą specialistas būtinai turi apklausti pacientą ir pasidomėti, ar jis turi ligų, alergijų ir pan. Kosmetologai neišmano žmogaus fizionomijos taip gerai, kaip plastikos chirurgai ar kiti gydytojai. Jeigu organizmas netinkamai sureaguos į injekcijas, kosmetologai tiesiog nežinos, kaip padėti savo klientams. Dėl to reikia vengti viliojančių pasiūlymų sutaupyti ir rinktis profesionalus. Pasirinkus patyrusį gydytoją, galima tikėtis, jog procedūra bus sklandi. Po konsultacijos gydytojas nuvalys makiažą bei nešvarumus nuo vietos, kur bus leidžiamos injekcijos. Tuomet uždės kremo, kuris veikia kaip nuskausminamieji. Nutirpus sričiai, kur bus leidžiamos injekcijos, galima pradėti procedūrą. Po procedūros svarbu paisyti gydytojo nurodymų, kad būtų galima pasiekti efektyvius rezultatus.

Kaip pasiruošti procedūrai?

Procedūra yra labai paprasta, todėl ir pasiruošimas nesudėtingas. Jums reikės tik atidžiai rinktis specialistą ir iš karto jį informuoti apie turimas ligas, alergijas. Pagalvokite ir apie rezultatą, kurio tikitės. Galite pasidomėti procedūromis, kuriomis galima tai pasiekti. Prieš procedūrą pasistenkite atsipalaiduoti ir nesijaudinti.

Kiek kainuoja?

Hialurono rūgšties injekcija kainuoja įvairiai. Kaina priklauso nuo to, kokį užpildą pasirinksite. Injekcijas galima leisti į paakius, lūpas, jos naudojamos randų korekcijai, apatinio žandikaulio formavimui. Kaina priklauso ne tik nuo pasirinkto užpildo, bet ir nuo jo kiekio. Jeigu planuojate rinktis didesnį užpildo kiekį, rinkitės jį iš karto. Tokiu būdu 1 ml kaina bus mažesnė bet kurioje klinikoje. Daugiau apie kainų pasiūlymus galite sužinoti čia: https://www.belladerma.lt/hialurono-rugstiesinjekcijos/.

Pranešimo spaudai informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top