Pradinis / KARJERA / Kaip dar galima gerinti Lietuvos įvaizdį viešojoje erdvėje?

Kaip dar galima gerinti Lietuvos įvaizdį viešojoje erdvėje?

„Tėvyne Lietuva, mielesnė už sveikatą!
Kaip reik tave branginti, vien tik tas pamato,
Kas jau tavęs neteko. Nūn tave vaizduoju
Aš ilgesy grožiu sujaudintas tavuoju.“

Šitaip Adomas Mickevičius rašė apie Lietuvą savo poemoje „Ponas Tadas“. Kaip ir kiti poetai, rašytojai parodė pasauliui, kokia Lietuva nuostabi, ypač jos gamta, ir kokia svarbi žmogui yra jo tėvynė.

Šios eilės sukurtos tuomet, kai dar nebuvo kompiuterių ir interneto, o knygos buvo vienas iš būdų garsinti savo šalį. Šiais laikais knygas iš dalies pakeitė internetas ir apie Lietuvą galima daugiau sužinoti ne tik skaitant, bet ir matant jos grožį nuotraukose, vaizdo įrašuose. Tačiau maža tai pateikti, dar svarbesnis yra piliečių noras garsinti Lietuvą patiems tobulėjant ir atsinaujinant dėl savo tėvynės, virtualioje erdvėje taip pat.

Turima galvoje, kad ne tik atvykę turistai sužinotų, kokia ypatinga ši šalis, bet ir kad tai matytųsi internete, pvz., visi verslo sektoriai tai atspindėtų. Tai galima padaryti tinkamai išnaudojant informacinių technologijų potencialą. Nemaža dalis įmonių ir verslų tai jau padarę, bet, deja, ne visi…

Tik įsivaizduokite, kad verslas Lietuvoje, absoliučiai visos įmonės žengtų koja kojon su naujausiomis technologijomis, turėtų tinklalapius, kurie atitiktų naujausias dizaino ir marketingo, programavimo tendencijas, o sistemos nuolatos gerintų verslo procesų efektyvumą. Juk tai formuotų Lietuvos įvaizdį tarptautiniu lygmeniu. Parodytų pasauliui, jog verslas nėra pasenęs ar sustabarėjęs, o kaip tik aktyviai naudoja IT savo darbe ir nuolatos tobulėja. Su šitaip dirbančiomis įmonėmis norima bendradarbiauti, užmezgamos ilgalaikės partnerystės. Tad kiekvienas toks verslas įgauna didelį potencialą augti ir klestėti. Taip pat tokiu būdu gerinama šalies ekonomika.

Tad web ar kito IT verslo įrankio sukūrimas nėra vien noras pritraukti daugiau klientų ir pelno siekiantis tikslas, tai, mąstant globaliai, yra tarsi įnašas tėvynės labui, prisidedantis prie valstybės garsinimo ir jos įvaizdžio tobulinimo.

Pradėkime nuo savęs, įneškime savo indėlį, kad galėtume dar labiau didžiuotis savo Tėvyne Lietuva!

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top