Pradinis / Kinas, muzika, TV / Kaip gimę vaikai pakeitė Agnės Jagelavičiūtės ir Edgaro Lubio gyvenimą?

Kaip gimę vaikai pakeitė Agnės Jagelavičiūtės ir Edgaro Lubio gyvenimą?

„Yra žmonių, kurie mane kaltina dėl aštrių komentarų, grubumo ar tiesmukumo. Aš niekada nedarau to neapgalvojusi, todėl nereikia manyti, kad taip nutinka netyčia“, – LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams prisipažino stilistė Agnė Jagelavičiūtė-Volkienė. Beveik penkiolika metų pramogų pasaulyje besisukanti moteris puikiai išmano, kaip reikia išlaikyti žiniasklaidos dėmesį: ji ne tik nuolat puošia populiariausių žurnalų viršelius, nevengia aštrių komentarų, bet ir turi tūkstančius sekėjų socialiniame tinkle.

„Viena vertus, gyvenimas yra labai trumpas. Tačiau, kita vertus, jis ilgas – kam suplakti viską į vieną krūvą? Geriau išgyventi daugybę patirčių. Viskam savas laikas“, – įsitikinusi Agnė Jagelavičiūtė-Volkienė.

Garsi moteris prisipažino, kad būdama dvidešimties norėjo linksmintis, šėlti, keliauti, susipažinti su naujais žmonėmis, patirti nuotykių. Paskui buvo apmąstymų periodas, vėliau ji ėmė rūpintis karjera. Visą tą laiką šalia Agnės nebuvo vyro, kuriuo ji galėtų pasitikėti ir šalia kurio jaustųsi saugi. „Visada viską turėjau padaryti pati. Net gyvendama su vyrais vis tiek viską turėjau padaryti pati. Ir dar jų darbus nudirbti. Tad apie vaikus negalvojau. Norėjau jų, bet tik su tokiu vyru, kuris mus mylėtų, būtų šalia ir padėtų“, – atskleidė A. Jagelavičiūtė.

Beveik prieš pusantrų metų ji sutiko verslininką Mantą Volkų, laimingai ištekėjo ir dabar jau sūpuoja trijų mėnesių Leoną. Tačiau vaiko gimimas moters nesustabdė – ji įkūrė internetinį stiliaus portalą, tapo naujo moteriško leidinio redaktore ir turi daugybę kitų pareigų.

Dukters Fridos gimimas nesustabdė ir dainų autoriaus bei atlikėjo Edgaro Lubio. Atvirkščiai – šeimos pagausėjimas tapo spyriu, privertusiu jį labiau rūpintis karjera, daugiau koncertuoti ir kurti. „Anksčiau galėjau muzikuoti rūsyje ir būti tik pats sau įdomus. Dabar turiu išlaikyti šeimą. Kiekvieną savo žingsnį apgalvoju ir viską stengiuosi daryti dėl žmonos ir dukrelės“, – neslėpė E. Lubys.

LRT

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top