Pradinis / Renginiai, pramogos / Kaip išrinkti pačią šauniausią dovaną tėčiui?

Kaip išrinkti pačią šauniausią dovaną tėčiui?

Artėjant Tėvo dienai vaikams natūraliai kyla rūpestis, padovanoti tėčiui. Tėvo diena – tai pati tinkamiausia proga nuoširdžiai pasveikinti savo tėvą ir pradžiuginti jį savo dėmesiu šią išskirtinę, kupiną dvasinės šilumos dieną.

Kokia dovana maloniai nustebintų naujovėms neabejingą tėtį?

Jei jūsų tėtis darniai žengia kartu su naujovėmis stebinančiu laikmečiu ir domisi naujausiais mokslo ir technikos pažangos pasiekimais, jis tikrai apsidžiaugs dovanų gavęs išmanųjį laikrodį ar kokį nors kitą modernų prietaisą bei įrenginį. Juk kas gali būti džiaugsmingiau už galimybę savo rankomis išbandyti kažką naujo ir intriguojančio?

Ką padovanoti, jei jūsų tėtis yra meninės prigimties ir neatitinka visuomenėje nusistovėjusių standartų?

Jei jūsų tėtis yra meninės natūros keistuolis ir vienodai žavisi visais meno žanrais, jums pasisekė. Tokiam nuostabiam tėčiui galite padovanoti ir kurio nors knygyno dovanų čekį, kad jis galėtų nusipirkti jį dominančias knygas, taip pat galima padovanoti jo mėgstamų muzikos atlikėjų įrašus, jam dvasiškai artimo stiliaus paveikslą ar net skulptūrėlę. Dovanoti galima ir meninės paskirties leidinių prenumeratą, bilietą į teatrą ar koncertą, abonementą į kino filmų festivalį ir pan.

Kas nudžiugintų tėtį, gardžių popiečių ar vakarėlių organizatorių?

Jei jūsų tėtį galima pavadinti „svajonių virtuvės šefu“, jam Tėvo dienos proga galite padovanoti grilį su mobiliu stovu, lentynėlėmis prieskoniams laikyti, griliui skirtus puodą ir keptuvę. Juk pasitelkus šiuos įrenginius galima pagaminti gausybę vienas už kitų gardesnių patiekalų – sultingą mėsos kepsnį, daržovių šiupinį, ypatingu skoniu ir aromatu stebinančią picą ir kitus gurmaniškus stebuklus. Jau vien vardijant galimus pagaminti patiekalus, burnoje ima kauptis seilės.

Ką galėtų turėti omenyje gausios šeimos vaikai?

Jeigu tėtis užaugino nemažą būrį vaikų, jie tarpusavyje gali pasidalinti užduotimis, ką gi jam padovanoti. Juk įvairiapusiškas tėtis vienu metu gali būti ir meno mėgėjas, ir auksinių rankų meistras, ir geras kulinaras, ir aistringas žvejas. Todėl jie savo tėvui gali padovanoti visas jau anksčiau išvardytas dovanas Tėvo dienos proga.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top