Pradinis / Grožis ir mada / Kaip išsirinkti kvepalus

Kaip išsirinkti kvepalus

Būna, kad iš pradžių kvepalai mūsų nesužavi, tačiau po kiek laiko pajuntame mūsų uoslei itin malonius kvapų akcentus. Arba atvirkščiai – pirmasis geras įspūdis pasirodo klaidingas. Taip yra todėl, kad kvepalai skleidžiasi per kvapų viršutines, širdies ir bazines natas.

Viršutinės natos sudaro pirmąjį įspūdį. Juo nepasikliaukite, nes šio aromato natos išnyksta per 10–30 min.

Širdies natos aromatas išnyksta maždaug per 2 valandas. Šios natos maskuoja bazines natas, kurios pradeda skleistis.

Bazinės natos yra pagrindinis kvepalų akcentas, kuris išsilaiko iki 24 val.

Rinkdamosi kvepalus neskubėkite pirkti, nes ilgalaikis aromatas pasijus po 2 val. Patartina popierinius mėginėlius su užpurkštais kvepalais parsinešti namo, kur galėsite ramiai išsirinkti sau tinkamą. Dar geriau, jeigu išsirinktą kvapą galite išmėginti ant savo kūno, nes dėl įvairių mūsų fiziologinių skirtumų ir kvepalai gali skirtingai kvepėti.

  • Įtakingos moters įvaizdžiui kurti naudokite kvepalus, kurių pagrindinis aromatas yra iš citrusinių arba (ir) medienos aromatų. Tokie kvepalai sustiprins jūsų įvaizdį, suteiks jėgų.

  • Energingai dirbančios moters įvaizdžiui įsigykite žolių arba vandenynų aromatų grupės kvepalus. Šie kvepalai pasižymi gaiva, lengvumu, teikia švaros pojūtį.

  • Norėdamos išsiskirti, sukurti kūrybingos moters įvaizdį, įnešti paslapties, nesuklysite pasirinkdamos rytietiškus aromatus. Šie kvepalai išraiškingi ir sunkūs, todėl naudokite juos saikingai, kitaip rizikuojate suerzinti aplinkinius.

http://natalijastun.com

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top