Pradinis / Mūsų augintiniai / Kaip pasirinkti tinkamo dydžio kačių draskyklę

Kaip pasirinkti tinkamo dydžio kačių draskyklę

Nesvarbu, ar auginate katę pirmą kartą, ar esate jau patyręs augintojas, išsirinkti tinkamo dydžio draskyklę yra svarbi užduotis. Tinkama draskyklė ne tik užtikrina, kad jūsų katei būtų patogu, bet ir neleidžia jai subraižyti baldų ar kilimų! Štai ką reikia žinoti apie dydį renkantis kačių draskyklę.

Svarbus jūsų katės dydis

Renkantis kačių draskyklę, dydis yra vienas svarbiausių veiksnių. Geriausias būdas nustatyti, koks dydis tinka jūsų katei, yra išmatuoti jos kūno ilgį ir plotį. Daugiau nei 10 kg sveriančioms katėms ieškokite didelių draskyklių arba pagalvėlių, kurių aukštis būtų bent 18 cm. Jei jūsų katė sveria mažiau nei 10 kg, turėtų pakakti mažesnių.

Kitas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra amžius; jei turite kačiuką, rinkitės mažesnius stulpelius ar padus, nes jie dar negali pasiekti aukštesnių stulpelių viršaus. Kai kačiukas paaugs, prireikus stulpelį galėsite pakeisti didesniu.

Svarbi ir medžiaga

Svarbi ir draskyklės medžiaga: jei renkatės iš gofruoto kartono, įsitikinkite, jog ji pakankamai stora, kad draskoma lengvai nesutrupėtų. Taip pat yra plastikinių variantų ir sizalio virve aptrauktų stulpelių, kurie paprastai tarnauja ilgiau ir gali atlaikyti intensyvesnius draskymus. Svarbiausia, pasirinkite tai, kas patinka ir jums, ir jūsų katei.

Taip pat svarbu: įsitikinkite, jog bet kokio tipo draskyklės apačioje yra neslidžios kojelės, kad naudojama ji neslidinėtų. Tai padės užtikrinti kačiuko saugumą, kol jis draskysis!

Kaip pripratinti katę naudotis draskykle?

Pripratinti katę prie naujo draskytuvo gali būti sunku, tačiau verta pasistengti. Pradėkite draskyklę statyti toje vietoje, kur katė praleidžia daugiausia laiko, pavyzdžiui, netoli miegojimo vietos. Taip pat galite paskatinti ją pabarstydami ant draskyklės šiek tiek kačių mėtos arba patrindami ją skudurėliu su savo kvapu. Kantriai ir atkakliai dirbant, jūsų katė ilgainiui pripras prie stovo ir šis taps jos kasdienės rutinos dalimi.

Užsisakykite internetu ir sutaupykite

Jei ieškote patogaus ir ekonomiško būdo įsigyti tinkamo dydžio kačių draskyklę, užsisakykite ją internetu. Patikimose parduotuvėse dažnai galite rasti puikių pasiūlymų visoms gyvūnų prekėms. O jei yra nemokamo pristatymo galimybė, prekes  galite gauti tiesiai į namus, tai yra be galo patogu. Platus įvairių prekių asortimentas gera kaina internetu – Bonideco.com

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top